Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem meg a Don-kany...

Hogyan keressem meg a Don-kanyarnál elesett hozzátartozóimat?

Figyelt kérdés

Valami oldal , vagy Vojennije Memoriali mennyiért végzi ezt ?


Lécci csak normális válaszokat !


2010. nov. 20. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2010. nov. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ez nem hozza be !
2010. nov. 20. 00:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Mármint mit is?
2010. nov. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A sirjukat ,hogy hol estek el , mi az elhalálozásuk oka vagy fogoly táborba voltak -e ....
2010. nov. 20. 00:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezeket megtudhatod:

Hadifoglyok a Szovjetunióban (magyar adatok)

Hadifoglyok a Szovjetunióban (orosz adatok)

Szovjet temetői nyilvántartások

A történelmi Magyarország területén elesettek

Keleti hadműveletek áldozatai

Azért ilyen infók birtokában szerintem már csak előrébb vagy.

2010. nov. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem adja be ... Nézd meg !
2010. nov. 20. 01:01
 7/15 A kérdező kommentje:
és ez hol van ? Vengrija, obl.Csonad
2010. nov. 20. 01:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is találtam egy rokont, de mikor rákattintok, akkor kijön egy ablak valami hülyeségekkel, hogy 000000000000000 meg ilyenek.
2010. nov. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejön rendesen, próbáld más böngészővel.


Sorstársak vagyunk amúgy...üknagyszüleim is ott voltak, mindketten épségben hazatértek (első és II.VH-ból is)...

Az elsőben anyai ükapám fogságban volt orosz nőknél!...na jó, úgy fogalmazok,hogy betették cselédnek...Pistyánka vagy mi volt a neve...nem messze Ekatyerinburghoz...viszont szomszéd néni férjét a harctéren lőtték le...fejbe ráadásul:S ők is kutattak mi lehetett, de voltak a faluban olyanok akik látták,hogy még felteszik a vonatra lőtt sebbel...azóta sem került sajnos haza:(

Hová valósi vagy? Ha észak, BAz megye lehet még én is tudok segíteni...sosem tudni,lehet együtt harcoltak...:)

2010. nov. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is beírtam a sosem látott nagyapám nevét, meg is találta. Szörnyű volt látni egy gépelt nevet, aki valaha a nagyapám volt.:(
2010. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!