Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek normális az, hogy...

Sztetek normális az, hogy valaki a "kisgyerekre" és a "kislányra" hivatkozva nem dolgozik már évek óta, de közben folyamatosan siránkozik a pénzhiány miatt, és folyamatosan utálja azokat, akik jobb anyagi körülmények között vannak, mint ők?

Figyelt kérdés
A kisgyerek 15 éves most, a kislány 21. Csak a seg*gükig ér el a kezük, sem tízórait semmit nem csinálnak maguknak.
2010. nov. 21. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Legfeljebb, ha gyesen van. A kislány akár el is tarthatná magát.
2010. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nahát ezen jót röhögtem!:) Nem, egyáltalán nem normális, ha valaki dolgozni akar, az dolgozni is fog! Ha a gyerek már óvodás, csak a nőn múlik, hogy mit kezd magával.. De nagyon jó kibúvó rájuk hivatkozni. Mellesleg ezek a gyerekek már egyáltalán nem kicsik, jót tenne nekik egy kis önállóság!
2010. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ezeket a "kis" gyerekeket. Sose lesz önálló, életképes ember belőlük, erre senki nem gondol?
2010. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
A helyükben én se csinálnék semmit ha nélkülözve kell felnönöm mert anyámnak büdös a meló a minimum hogy otthon ő csináljon mindent, csak igy szegény kölykök sose lesznek önállóak, bár ez kapóra jön a nöcinek késöbb majd velük fogja eltartatni magát.
2010. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban? Nem normális.
2010. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyot tévednék, ha arra gondolnék, hogy te vagy az anyósa?

2010. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha tegek akkro megértem,de ha egészségesek,akkor nagyon rossz példát mutat anyuci.Sőt ők már nem kisgyerekek, 1 év után már a fiú is vállalhat munkát.Ha mind3-an dolgoznának,akkor nem siránkoznának.Anyuci vagy megbolondult, vagy ő is ugyan ezt a nevelést kapta.az ilyen gyerekek keresnek maguknak gazdag párt, csak h. nekik ne kelljen dolgozni.Én ismerek olyan szülőt,aki inkább 40 felett szült még gyereket, csak h. ne kelljen dolgoznia és cserébe a nagyobbik gyereket húzza le teljesen anyagilag.

Én már amint lehet visszamennék dolgozni, ha lesz gyereket...

2010. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez jó.
2010. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! Igen, nagyot tévedsz.
2010. nov. 26. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Valahonnan csak van annyi pénzük, hogy megélnek. És az, hogy mi a sok, meg az elég, az egy nőnél nagyon állandó. Az Isten pénze is kevés lenne. Ez a kiindulási alap. Lehet, ezért volt az ókori népeknek több istenük.
2010. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!