Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyiségfejlesztő könyvet...

Személyiségfejlesztő könyvet tu dnátok linkelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem jó kategóriába írtam, de fogalmam sincs mibe kéne...:S

Szóval nekem az a problémám, hogy tök szerencsétlennek érzem magam... Nincsennek barátaim, párkapcsolatom még soha nem volt... Pedig nem vagyok csúnya (nem vagyok egoista, de azért látom), és annyira nem is vagyok visszahúzódó... De amikor új embert kell megismernem, teljesen leblokkolok, és valamiért "elzavarom" magamtól az embereket...:( Arról meg ne is beszéljünk, hogy senki sem barátkozik velem.

Annyira rossz ez így.. gondoltam, hátha van ilyen személyiségfejlesztő könyv, amiben ezeket leírják, hogy hogyan változtasson ezeken a dolgokon az ember...

Ha tud valaki ilyen könyvet, légyszi segítsen!!! Előre is köszönöm!

17L


2010. nov. 28. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó kategóriába írtad. Bár sokan vannak, akik imádják fegyelmezni ilyesmivel a többieket. Ne adj rájuk semmit. ez is egy személyiség fejlesztés. "tudom, nem jó helyre.... stb" Ez védekezés. Az védekezik, aki fél a támadástól . Ne félj. NE FÉLJ. Nem azt mondom, hogy nem fognak bántani, hanem azt, hogy ne törődj velük. Te, TE VAGY.

Könyvek, amelyekből ilyeneket tanulhatsz: Kezdőknek javaslom: Louisa L: Hay: Éld az Életed, vagy a Az Erő Benned Van. De az Éld az Életed a legjobb, azt hiszem. Aztán akitől szintén sokat tanultam: Eckhart Tolle. Neki magyar nyelvű felvételei is vannak a You Tube-on, keresgélj! Beírod Eckhart Tolle, kattintasz, előjön. Csak a magyar feliratosat is meg kell találni. Aztán : Colin C. Tipping: Sorsfordító Megbocsájtás. Ez rengeteget jelent a családtagok, párok egymás közötti civakodásainak megértésében. És aki már "felső tagozatos" a lelki ügyekben, javaslom: Mikhail Naimoy :Mirdad Könyve című könyvét.

2010. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked, sokat segítettél.:) Majd átnézem őket sorjában.:)
2010. nov. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!