Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok ti nem unjátok a...

Házasok ti nem unjátok a szexet? Nekem már semmi kedvem hozzá. Simán ellennék nelküle. Más nőnek sem fontos? Miért olyan fontos ez a férjeknek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nagyon is fontos. Egy héten 3x-4x csináljuk. A férfiaknak, és szerintem az egészséges nőknek is azért fontos, amiért az is hogy eszel, iszol, alszol. Alapvető szükséglet. N/32
2010. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne a szex alapvető szükséglet?
2010. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
65%
Mert kívánja az emberi szervezet azért. A legtöbben feszültek, idegesek lesznek ha nem kapják meg egy idő után. Bocs, de nem tudnék olyan emberrel élni aki ki sem tud elégíteni.
2010. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 tetris ***** válasza:
70%

Szégyellem bevallani, de nálam is ugyanez a helyzet. (49N)

Úgy kell sex, mint a púp a hátamra. Tök jól megvagyok nélküle. Bár régebben se voltam vérmes. Mamár egy jó könyv, vagy film, egy fincsi vacsi többet jelent. Most biztos mindenki fel fog háborodni, hogy nem vagyok egészséges, meg hogy még igenis kellene a sex, de én egész jól elvagyok nélküle.

Ha meg olyan nagy ritán rám tör a ..., akkor - "magad uram, ha szolgád nincsen". Mivel a Papus már régóta másnál keresi az örömöket. Tudom ciki, de még örülök is, hogy nem engem nyaggat.

El is lehetne válni, de már 30 éve együtt vagyunk. 49 évesen meg már kinek kellenék? Nem is vagyok egy Afrodité.

2010. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
21%
hát nem vagy egyedül, sajnos ez népbetegség a nőknél. :\
2010. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
48%
Én is kerülöm, nyugodj meg!!!
2010. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
Én még csak 28 vagyok és nem tudom mit csinaljak magammal mert a férjem folyton azt akarja.Persze belemegyek de unom baromira meg hazudni szoktam neki hogy még megvan ugy 8 napig:-) persze csak 5ig. hogy megússzam. Azért kézzel kielégitem hogy neki jó legyen de útálok benne ülni fél óráig. Mert hogy ő azt szereti én meg elfáradok
2010. nov. 29. 16:41
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Mi 13 éve vagyunk együtt, tehát ez még azért nem egy nagyon nagy idő, de van olyan, hogy nekem sincs kedvem. Viszont én olyan " Evés közben jön meg az étvágy" típus vagyok, így sosem bánom meg, hogy belekezdtünk. ;)
2010. nov. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom azért nem szereted a szexet, mert nem jó a férjed az ágyban.
2010. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nagyon szomorú, hogy sok nő így áll ehhez. Szerintem igenis fontos a szex. Ha meg unalmas, tenni kell ellene. Aztán meg mindnki meg van lepődve, hogy miért kefél félre a ház ura, de legfőképp ti, akik unjátok a szexet és meglennétek nélküle.


AMúgy igen, alapszükséglet. Férfiaknál szinte csak a testi kielégülés számít (állítólag), nőknél viszont sokkal többről van szó. Lelkileg is szükség van rá, hogy érezd, élvezd, kielégüljetek...

Ezt miértkell magyarázni? Furcsa...

2010. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!