Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áskálódik az "anyósom" és a...

Áskálódik az "anyósom" és a "sógornőm". Tűrjek csendben vagy álljak ki magamért?

Figyelt kérdés

Párom 19 éves húgocskája megpróbál ott keresztbe tenni ahol csak lehet. Az ok egyszerűen annyi, hogy a párom már nem hordja őt suliba, nem vesz neki ezt meg azt, nem töltik együtt a szabadidejüket, hanem velem van. Ez a leányzónak nagyon böki a csőrét.

Párom anyukája is hasonló okok miatt nem kedvel. Nem érti miért akarunk 1,5 év után összeköltözni, miért nem elég ha heti 2 alkalommal találkozunk. (Mint a dedósok -.-').


A legidegesítőbb amit tettek, az volt, hogy a cipőmbe cukros vizet tettek (bár ez szerintem a 19 éves lányka volt), és ellopták a telefonomat, hogy lenullázzák a kártyám egyenlegét. Nem nagy összeg, kb 2 ezer ft volt rajta.

Eddig csendben tűrtem, csak mosolyogtam mintha semmi sem történt volna. De kezdem unni ezeket a gyerekes dolgokat.

Szerintetek?


Még legalább 2 hét mire össze tudunk költözni, addig néhányszor még látni fogjuk egymást.

Köszönöm az ötleteket! 22L


2010. nov. 30. 08:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod szeret és összeköltözik veled és nem befolyásolja az anyja és a hugica viselkedése, akkor én a helyedben nem foglalkoznék velük. Ha még néhányszor látni fogod őket összeköltözésig, akkor mosolyogj, sz@rd le őket. Ez sokkal jobban fogja bosszantani őket, mintha látnák, hogy a hülye kisded játékaik neked rosszul esnek. Szóval, üveg effektus. Nézz át rajtuk. ;-)
2010. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most már 2 hétig hagyd őket a francba. De a párodnak azért jó lenne, ha elmondanád ezeket (nem írtad, hogy tud-e róla, de feltételezem igen), hogy a saját anyja meg testvére hogy viselkedik. Egyébként tök szánalmas és gyerekes tényleg az ilyen, én tuti, hogy szóba se állnék velük ezek után, ha nem muszáj. A párod apukája mit szól ezekhez? Nem tud róla? Mert akkor esetleg párod beszélhetne vele, hogy állítsa le őket. Azért csinálják ezt, mert úgy érzik, hogy elvetted tőlük az egyetlen pici fiukat, illetve testvérét és ez egy szülőnek (de gondolom egy testvérnek is) kissé fájdalmas. Szüleim meg tesóm se fogadták nagyon jól, mikor elköltöztem, de már megbékéltek, kialakult egy megszokott rendszer így is és mindenki rendbe van (legalábbis remélem, úgy tűnik). :)

Szóval fel a fejjel, ha elköltöztök külön, akkor pár hét és minden oké lesz. Csak ne engedjétek, hogy állandóan odamenjenek, meg ti se menjetek sűrűn. És akkor remélhetőleg leállnak. :) Sok sikert és sok boldogságot együtt!

2010. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elmegyógyintézet kellene nekik...nagyapám volt ilyen az a rusnya fajta...annyira utálta nagynénémet, hogy döglött nyulat tett a kilincsére,meg hideg slaggal locsolta le amikor terhes volt...szted? volt esze? nem! velem is eljátszott hasonlókat az már más tészta...de amúgy nagyanyám ( ennek a hül.yének a felesége) is dettó, csak ő meg anyut...nem voltam 3 hónapos sem, elkezdte anyát azzal vádolni, hogy megcsalta apámat...az a marha meg bevette (valszeg frissen szült nőnek a szex minden álma) és elzavartak minket otthonról...amikor meg visszaköltöztünk még anyám volt a hibás...



Szóval kerüld el nagyon messzire ezt a két sárkányt, mert bajod az lehet belőle rengeteg!!! Viszont ha párod szeret és téged véd az nagyon jó, csak akkor a két csajt is építse már le valahogy:) A kártyát meg vetesd meg velük:)

2010. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2 het nem nagy ido, kibirod! Az uveg effektus is jo, de a gunyba hajlo tulzott udvariassag se kutya, nekem az bejott.

Mikor a ferjem elkoltozott otthonrol, hogy osszekoltozzon velem, az anyosom utana dobta! a csizmajat ( tavasz volt) hogy telen meg szuksege lehet ra. Egy dohongo furia lett, ugy viselkedett mint aki nem normalis, hogy elvettem az egy szem fiat, akire szamitani lehetett. Hugi van, de minek, csak viszi a penzt mint hogy hozna, 26 eves es meg egy napot sem dolgozott. a ferjem meg becsulettel tanult, dolgozik, 2 diplomaja van. Anyosom a penzt meg igen nagyon szereti,kozolte a 2 eves lanyommal is tobbek kozott, hogy a penztol lesz valaki boldog. Irigylem azokat a szerencseseket, akiknek normalis anyosuk van, ar kevesen vannak, de leteznek.

2010. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellene lépni, vagyis elbeszélgetni velük. Szülői részről nem normális dolog, ha ennyire keresztbe akar tenni neked, ezáltal a saját fia boldogságát kockáztatva. Az én anyum is ellenezte a mi együttjárásunkat, durva dolgokat megtett, csak hogy megpróbáljon szétválasztani minket. Mi azóta összeházasodtunk, felvettük a pléhpofát, de anyuval azóta sem jó a kapcsolatom.
2010. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom anyukájával remek a kapcsolatom, olyan anyósjelölt, akiről mindig is álmodtam. Apukája is rendes a maga módján, csak hát alkoholista.. Az én szüleim viszont már nehezebb esetek, szegény párom szerintem nem ilyet képzelt magának. Apámmal nincs semmi gond. Anyám egy megátalkodott boszorkány. Oda lyukadtunk, hogy már abszolút nem is szeretem, leszarom, mit mond. Olyanokkal fenyegetett, hogy tönkreteszi a párom kocsiját, hogy ha megy valahová, balesete legyen és meghaljon. Meg, hogy felgyújtja a szülei házát és meghal az egész családja. A kutyáját megmérgezi, stb. Gondolhatod, milyen pokoli érzés így "itthon" lenni. Ami otthon nekem nem is otthon, csak kényszerből vagyok itt addig, míg nem lesz munkahelyem, aztán költözünk össze a párommal. Neked csak 2 hetet kell kibírnod, nekem még minimum 3 hónapot. Kitartás, anyósoddal és sógornőddel meg nézzétek meg együtt az Anyád napja c. filmet, hasonló a helyzet benne, mint nálatok, ott is végül győz a szerelem. Hátha ez elégtétel lenne nekik:))
2010. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Es ilyenkor az apa hol van ? O mit szol hozza
2010. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

09:34-es vagyok

Amúgy nálunk is ezen megy a cirkusz, hogy miért alszok nála hétvégente, miért találkozok vele minden nap..miért nem elég, ha csak hétvégente látom. A vicc az, hogy 2 utcányira lakik tőlem, akkor miért ne láthatnám minden nap? Ne foglalkozz velük, csak tarts ki a párod mellett, én is azt teszem. Engedd el a füled mellett, bármit is mondanak.

2010. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De utálom az ilyen dedos felnőtt embereket. Hagy a francba az egészet addig, DE, ha továbbra is hasonló történik én biztos odamennék mindkettőjükhöz és kiabálás nélkül, csak normál hangom megmondanám, ha " Eddig vicces volt, de csak eddig, ha még egyszer előfordul meglátjuk ha leöntöm benzinnel az ágyadat és rádobok egy gyufát neked mennyire lesz vicces?"


Jóó nem ilyen brutálisan, de ne hagyd magad, mert később csak rosszabb lesz. Egy szaros 19 éves ilyet megtehet, szerinted később mi lesz?

2010. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Még így is szerencséd van, hogy nem sikerül megakadályozzák az összeköltözést, hiába nem tetszik nekik. Mi 4 évet voltunk együtt az exemmel, 4 évig ment ez a hugával és a szüleivel. Nem bírták elviselni, hogy velem többet van, mint velük. A lány olyan elviselhetetlen kis liba, hogy nem tud találni magának egy pasit, vagy barátokat, akivel ellelegyen, mindig a barátommal akart lenni, persze úgy nem felelt meg, hogy jöjjön velük, ha megyük valahova( még abba is belementem volna), ő csak vele akart. Meg hogy üljön otthon vele és szórakoztassa. A szülei hallani se akartak róla, hogy összeköltözzünk, ha nagyritkán itt aludt, már hívták reggel, hogy menjen haza( midnig valami segítség kellett, nehogymár hárman ne boldoguljanak egy bevásárlással, néha). 4 év után megelégeltem, hogy csak így találkozunk, mint a dedósok és szakítottam( persze voltak más dolgok is, de ez volt a fő ok) Örülj neki, hogy a te barátodat nem tudják ennyire befolyásolni. Ha már együtt fogtok lakni, nem tudnak annyit szemétkedi. Sok boldogságot, próbálj ne foglakozni velük.

24/L

2010. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!