Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok apukámnak...

Mit ajánlanátok apukámnak karácsonyra? Nem egyszerű eset.

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy rokkantnyugdíjas,és egyszerűen nem találja fel magát.Ő persze tagadja,de anyukám teljesen ki van borulva tőle,már 6-kor lefekszik.És már csak ketten vannak otthon.Egész nap csak tengi-lengi,semmivel nem tudja magát lefoglalni.

Karácsonyra valami ötletet szeretnék tőletek,amivel elfoglalhatná magát.Mivel próbálkozzam?Köszi


2010. nov. 30. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami makett? repülő,hajó, akármi
2010. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam,csak nem akartam befolyásolni a válaszadókat:)Meg még puzzle-re,de legalább 2000 darabosra:D

Egyéb ötlet?

2010. nov. 30. 09:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Most amik nagyon menők az a puzzle ball, meg szép is szerintem.
2010. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem ismerjük az apukáda, de az tuti hogy vAnnak emeberek akiket a világból ki lehetne kergetni a puzléval vagy egy makettel
2010. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Apukám szintén ezzel a gonddal küzd. Mivel nagyon szereti a történelmet (főként az újkori magyart), ezért karácsonyra már szinte hagyománnyá vált (kb. 5-6 éve), hogy könyvet kap tőlem, ebben vagy hasonló témában, szinte úgy várja, mint egy kisgyerek, hogy idén milyen könyveket találtam neki.

Gondolom apukádnak is van valami hobbija, valami ami nagyon érdekli. Itt kellene lekötni a figyelmét.

Ha nem érdeklik az aprólékos szerelések, ragasztások, akkor a makett és a puzzle is nagy félrenyúlás lehet.

2010. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én egy hőre színváltozó bögrére nyomatok családi képet :)
2010. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Számítógépes játék.
2010. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ördöglakatok, hagy próbálkozzon vele.
2010. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát a bögre nem hiszem,hogy tartósan lekötné a figyelmét...,de azért köszi mindenkinek.
2010. nov. 30. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!