Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok Ádventi naptárba való...

Írnátok Ádventi naptárba való ajándékötleteket?

Figyelt kérdés

Férjemnek készítettem egy ádventi naptárat, (borítékokba tettem apróságokat) Viszont még 5 borítéknyi ötletem hiányzik :(


Van már csoki, vers, idézet, történet, fénykép, találóskérdés stb. még 5 dolog kellene. Tudnátok segíteni?


2010. dec. 3. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azokra a napokra valami szexis ötleted írnád bele...? Én ezt csinálnám :-)
2010. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
húgom óvszert is tett bele,még ha ti nem is használtok egy jó célzás lenne
2010. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha van valami hobbija azokból apróságok. barkácsdolgok, pecacucc (pl műa.csali, horgok )ilyesmik.
2010. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ezek jó ötletek. Vagy ha nem használtok óvszert akkor helyette egy csipkés tanga vagy ilyesmi. És amúgy az nem Ádvent hanem Advent. Alá is húzza pirossal. Na mindegy.
2010. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Igazából ezeket a szexis ötleteket már ellőttem egy korábbi meglepetés sorozatban, ezért ezeket most kihagynám. Mindenféle barkácsolás a hobbija, de kb. az összes szerszáma meg van, ami meg nincs, az azért nem mert nagyon drága :(

Utolsónak: nem mindenki gépe húzza alá, az enyémen nincs helyesírás ellenőrző program.

Még meg is köszönném a korrigálást ha kicsit normálisabb stílusban írtad volna.


Várok még ötleteket, írjatok légyszi, ha eszetekbe jut valami.

2010. dec. 3. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tök normális stílusban írta... Láttunk már rosszabbat.
2010. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Talán nem a "rosszabhoz" kéne viszonyítani...


hanem a normálishoz.

2010. dec. 5. 19:45
 8/8 A kérdező kommentje:
-b
2010. dec. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!