Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várod már a karácsonyt? Mit...

Várod már a karácsonyt? Mit kérsz karácsonyra? És mi a kedvenc karácsonyi dalod? Kedvenc karácsonyi film?

Figyelt kérdés
Én nagyon nagyon várom m ár a a krácsonyt...:)Nintendo dsi xl-t kapok és a kedvenc karácsonyi dalom pedig hát több is van de a csendes éj és a mennyből az angyal,kedvenc karácsonyi filmem a polar express és a télapu...:)
2010. dec. 5. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

1.igen,nagyon várom :)

2. kutyát kapok/kérek :)

3. kedvenc dalom nagyon nincs..

4. Télapú, és szinte az összes karácsonyi film :)

13L

2010. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon várom már!

Végre összeül megint a család.Jókat beszélgetünk, eszünk, gyönyörködünk a karácsonyfában, a téli tájban (már ha lesz hó!).Ez az igazi ajándék karácsonykor.Ilyenkor döbbenek rá, hogy milyen szerencsés vagyok.Sokaknak nem adatik meg, hogy ilyen szerető családban, békésen, meghitten ünnepeljenek!Ez sajnálatos.

Ha minden jól megy telefont és jégkorit kapok, meg 2 könyvet.A szüleimtől a telót kapom, a könyveket elvileg nagynénéméktől, de még nem biztos, a jégkorit meg talán abból a pénzből vesszük, amit papám adott a szüleimnek.


A polar expresst én is szeretem:)

Kedvenc karácsonyi dalom:Nagyon sok van.Pl.:Mennyből az angyal; Kiskarácsony, Nagykarácsony; Pásztorok, Pásztorok; Demjén Ferenc:Legyen ünnep; Piramis:Kívánj igazi ünnepet...

15/L

2010. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon várom :D Apukám és bátyám jönnek hozzánk,már 3 hónapja nem láttam őket,végre együtt lesz megint a család :D Telefont kapok meg pénzt

Kedvenc dalom: Csendes éj

Kedvenc filmem:A Grincs :D

2010. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Nagyoooon! (már az ajándékvásárlással is kész vagyok nagyjából)

2. Semmit sem kérek, de lenne pár dolog, aminek örülnék (új mp3-lejátszó, mert a régi halódik, királykék harisnya, Bruno Mars-CD, hippis hajpánt... kb. :D meg vannak dolgok, amiknek mindig örülök... ruha, smink, tollak :D)

3. Klasszikusból a Csendes éj... egyébként meg a Vince Guaraldi Trio Christmas time is here-je :).

4. Nincs nagyon kedvenc karácsonyi filmem... bár ha az Igazából szerelem annak számít, akkor az :D.


21/l

2010. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is várom már, a kedvencem pedig az O holy night és a Somewhere in my memory a Reszkessetek betörőkből a gyerekkórustól.
2010. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..:)Csak kíváncsi voltam hogy ki mit szeret meg hogy várja-e a karácsonyt stb...:)És igen én is nagyon szerencsésnek érzem magam hogy ilyen jó családban és jó körülmények között élek...:)De nem az ajándék a lényeg hanem hogy a család együtt van jókat beszélgetünk szépen áll a a fa meg miden...:)imádom a karácsonyt...:)(L)
2010. dec. 6. 13:34
 7/7 anonim válasza:

Én is nagyon várom már az ideit.:)

Meglepetést kérek, igazából most semmire nincsen úgy szükségem.:$

A kedvenc dalaim talán a Last Christmas és az Ünnep volt (a Where are you christmas? magyar verziója).

A kedvenc karácsonyi filmem pedig a Kelekótya karácsony.

2011. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!