Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jolán névről mi a véleményetek...

Jolán névről mi a véleményetek, mi jut eszetekbe róla?

Figyelt kérdés

Ez a második nevem,úgy vettem észre,nem igazán tetszik az embereknek.Van,aki nevetgél rajta,mikor ez a nevem szóba kerül,azt mondja,olyan"cselédes"...(?)

Nekem tetszene,ha nem ilyen reakciókat láttam volna,igaz,nekem ez a név csak magában tetszik,mert úgy látom,egyetlen más névhez sem igazán passzol .


2010. dec. 6. 07:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
utálom mert az após hívott így mindig mikor én Julcsi vagyok
2010. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Valahol olvastam, hogy a Jolán, a jó lány-ból alakult névvé!

Ha ezt nézed, már nem is olyan rossz! Nem?

2010. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm nagymamája.
2010. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 tetris ***** válasza:
Olyan öreganyás név, mint pl. a Lujza. De manapság divatosak megint a régi nevek.
2010. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A nagymamám... :)

Egyébként rengeteg neven röhögnek, meg gùnyolódnak az emberek. Pl: Zsó-FIKA, BI-anka, maszturBÀL-int, stb...

Egyébként sok embernek furcsák a régi nevek, mert ritkán hallják.

De szerintem sokkal jobban illenek a magyar nevek a magyar vezetéknevekhez, mint a külföldi keresztnevek.


Aki egy neven nevet, az saját magát minösíti.

2010. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Látom,leginkább a nagymamikat hívják Jolánnak.Na,nem baj :)
2010. dec. 7. 12:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik :) Én egy számítógépes játékban neveztem el az egyik karakteremet Jolánnak, félig-meddig poénból (bár az ilyeneknek mindig vmi ritkán használt magyar nevet szoktam adni), és aztán nagyon megtetszett. Szép, és mégse Titanilla, Liliána vagy Kármen, amiktől falnak megyek.

Néha már komolyan elgondolkozom azon, hogy ha majd lesz lányom, Jolán lesz, csak attól félek, hogy furcsának fogják találni vagy kigúnyolják majd. De hátha addigra divatba jön :) :D

2011. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy Jolán ismerösöm van szombathelyen van a vasi volánnál az éhen Gyula téren és segitökész jólelkü asszony . Engem ö világositot fel hogy akinek van államkincstáros kártyája vehet kiemelt kedvezményü bérletet mert az Ady téren ott azt mondták nmlehet ö Örök hála neki .felolvasta nekem jár az a kedvezményes bérlet .
2011. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!