Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez próbatétel, vagy már...

Ez próbatétel, vagy már belebolondultam a szerelembe?

Figyelt kérdés

Neharagudjatok, hogy ide írtam, de a szerelem/szex kategóriában átlagban bunkók vannak.

A helyzet az, hogy van egy fiú...gyerekkorunkban gyakran játszottunk együtt, aztán ez részemről átalakult szerelemmé 15 évesen...ennek már 7 éve.

Plátói szerelem volt, néha viszonozta...bulik alkalmával...amit én akkor el is hittem, naív kislányként..aztán később szintén.Most sem vagyok jobb, pedig van már pár kapcsolat mögöttem, de mindig Ő az, aki miatt szakítok...ezért már nem is szeretek senkivel sem párkapcsolatot kialakítani, mert nem szeretnék senkit sem megbántani.

Amikor leérettségiztem, szépen elköltöztem jó messzire, gondoltam a 200km távolság csak megoldja a helyzetet; ez ment is szépen, de időnként még mindig feltűnik az életemben és akkor nagyon rossz. Nemtudom azt sem, hogy ez szerelem-e, vagy csak már ragaszkodás, de nemhiszem, hogy normális, hogy minden potenciális pár jelöltemben az ő személyiségét keresem; lehet ez véletlen, lehet nem, nemtudom, de frusztrál nagyon.

Valószínű nem zártam le magamban ezt a témát és legbelül még mindig arra gondolok, hogy mi van ha összegabalyodunk; ráadásul közös barátok még bíztatnak is, de én reális esélyt erre nem látok.

Tény, hogy leginkább akkor kezdett ki velem, amikor ivott és bármennyire szeretném magammal elhitetni, hogy akkor volt őszinte ez nem megy, mert az eszemmel tudom, hogy nem lehet. Rendszeresen szíven döfött akkor, mert persze letagadta, ami érthető is.

Hogy a fenébe lehet végérvényesen elfelejteni valakit? Most megint előjött Ő és hiába vagyok már elvileg felnőtt, de nemvagyok képes kezelni az iránta érzett dolgaimat, legyen az akár szerelem akár ragaszkodás.Akarom, de tudom, hogy nem szabad, hát hogy a fenébe rugdossam ki mindenhonnan?


2010. dec. 10. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben. Fejben már eldöntötted, mit szeretnél, ezért is költöztél el messzire. Már csak a szívedben kellene rendezned a dolgokat. Nekem is volt egy párom, akinek az emlékétől nem tudtam szabadulmi 2 éven át. Ugyanaz volt a helyzet, mint nálad. Nem az a legoldás, ha másik kapcsolatba menekülsz. Az sosem oldja meg az ilyen problémákat véglegesen. Csinálj hasznos és tartalmas dolgokat: olvass, mozizz, hallgass zenét, legyél sokat a barátaiddal. Fejben eldöntötted, a szíved meg majd idővel engedelmeskedni fog neki, ezt közöld a barátaiddal is, és kérd meg őket, hogy ne említsék neked folyton Őt.
2010. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
átéltem. abfiatalságom ment rá. el kell felejtened. eljön az idő amikor azt mondod milyen hülye voltál hidd el ne kövesd el te is ezt a hibát hogy rá vársz
2010. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, felesleges törnöm magam, csak a szívem nyomorék:)

És persze a barátok is mindig nyúznak, de én tudom, hogy nem lehet, meg ő is tudja, csak hát na...mindig mondják,hogy még egyszer összejöttök, ami úgysem lesz igaz, de végülis ismernek nagyon jól mindkettőnket, talán ezért is hittem el:(

2010. dec. 10. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nem szeretem, ha egy nő kezdeményez, a te esetedben talán nyíltan rá kellene kérdezned a dologra. Ha eddig nem jöttetek össze, akkor valószínűleg elhárítja majd a szerelem gondolatát, neked pedig már lesz egy jó okod, ami miatt távol maradj tőle. Ha tényleg nem tudod kiírtani a szívedből, csak a legcsúnyább megoldás marad: kezdd el magadban felnagyítani a hibáit, elemezgetni, hogy miért is nem olyan jó pasi, miért is lenne lehetetlen vele a harmónikus kapcsolat. Próbáld abszolút fekete színben feltüntetni magad előtt.. győzd meg magad észérvekkel arról, hogy kiszámíthatatlan, megbízhatatlan, egyáltalán nem néz ki jobban, mint mondjuk A vagy B, meg ilyenek.. ábrándítsd ki belőle magad:) És a barátaidat is kérd, hogy ne reklámozzák előtted, inkább mutassanak rá a hibáira.
2010. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez már rég megvolt, de nem elég T_T
2010. dec. 10. 16:02
 6/8 A kérdező kommentje:

Bevallottam neki 15 évesen, hogy szeretem- elutasított, majd nemsokkal később megcsókolt--->nem hatott

Összejött az egyik legjobb barátnőmmel---> nem hatott

Amikor az egyik haverjával jártam, mentem szakítani, ő meg ott volt az én barátnőmmel aki épp cumizta...---#nem hatott


Szerinted? Totál elmebeteg vagyok...az sem tudna belőle kiábrándítani már ha sorozatgyilkos lenne basszus:((((

2010. dec. 10. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég durva.. csúnya dolgokra képes a kémia:S

Azzal gondolom tisztában vagy, hogy ez a pasi alkalmatlan lenne arra, hogy túl sokáig együtt járjatok. Inkább úgy viselkedik, mint aki szívesen felszedne, de semmi több.

Ha semmivel sem tudod kiverni a fejedből, talán azt mondanám: szerezd meg! Aztán ha kiábrándultál, hagyd elmenni..könnyebb lesz utána.

Vagy pedig minden kapcsolatot szakíts meg vele, és bízd az időre a dolgot. Nem látok több verziót..

2010. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Észrevettem, hogy milyen gonosz az élet.

Érzelmileg nyomorék vagyok, ezt már észrevettem, na de most, már az atyaúristen sem mondhatja, hogy nem próbáltam elfelejteni, vagy nem próbáltam meg ellene tenni, mert messzire költöztem direkt, megszakítottam vele minden kapcsolatot: nem beszélünk, nincs fent ismerőseim között, kitöröltem a számát, msn-ről töröltem...a baráti társaságunk csoportos "összejöveteleire" már nem is járok, de mégis mindig összefutunk, mert a nagyimmal szemben lakik és akarva, akaratlanul látom ha hazamegyek.

Amikor találkozunk viszont (rendszerint bulikon) hát na, most iszunk és mindig összegalyodunk, azután én meg meghalok újra és újra...mert nemtudom magam kontrolálni a jelenlétében, ő meg ...hát ő sem...de nem csak velem csinálja ezt és ezt tudom.

A szörnyű viszont az, hogy amúgy meg egy tényleg aranyos és jószívű srác, csak a nőkkel való kapcsolata nem normális, de barátilag-emberileg tényleg 100%.

Megszerzem és kiábrándulok...hát ez lenne a megoldás, de hogy szerezzem meg, ha alig találkozunk...sehogy.

Szóval marad a kínlódás, ami el is múlna, ha még az álmaim is mellettem állnának, de nem...ott is olyanokat álmodok, hogy fúúú:S

Jól esett kibeszélni, köszönöm! Másnak is mondom persze, de ismeretlennek könnyebb:) Köszi srácok, jól esett...remélem tényleg kimegy már végleg a szívemből:)

2010. dec. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!