Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszajelölnéd egy internetes...

Visszajelölnéd egy internetes oldalon az unokatestvéredet, akit szinte alig ismersz (egyikőtöknek sem hibája, hogy alig találkoztatok), de levélben leírja, hogy ki ő és szeretne beszélni veletek (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
Egy levélben le van írva, hogy az illető az unokatestvéred, és szeretne beszélni veletek. Leírja azt is, hogy a szüleit is megkérdezheted, ha bizonytalan vagy efelől (a vezetéknevetek ugyanaz). Veled nem él egy országban, szinte alig találkoztatok, az sem mostanában volt, tehát alig ismered. A hátrány az lehet, ha előítéleted van a tinédzserekkel szemben, hogy ő is tizenéves, te pedig felnőtt vagy. Továbbá mivel külön országban éltek, nem beszélitek egymás nyelvét (egyelőre), így angolul kellene kommunikálnotok, de így van lehetőséged megismerni. Az üzenetben meg van írva, hogy nyugodtan mondhatsz nemet. Visszajelölnéd? (hogy én melyik szereplő/melyiknek kije vagyok, majd a végén leírom, hogy ne ennek fényében válaszoljatok)
2010. dec. 10. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de te az unokatestvér vagy, aki ilyen üzenetet írna.
2010. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
En szemelyesen tuti hogy visszajelolnem ismerosnek, nem latom annak okjat hogy ne jeloljem vissza, hiszen semmi rossz nincs abban, elvileg rokonok is vagytok!
2010. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
természetesen igen. nyugodtan jelöld be/vagy igazold vissza hogy ismered.
2010. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, visszajelölném.

Bár, hogy személyes példát mondjak, velünk olyan történt, hogy anyukám féltestvére talált meg minket iwiw-en, akiről addig csak azt tudtuk, vagyis, csak anyukánk tudta, mi nem, hogy létezik. Nem is jelölt meg minket, csak megkeresett levélben, engem és nővéremet. Nővérem válaszolt neki, még telefonon is beszéltek, de aztán megszakadt a kapcsolat gyorsan, mert anyukánkkal nem nagyon akart beszélni, pedig igazán hozzá lett volna köze, legalábbis, először vele illett volna beszélnie, hiszen mégis csak az ő féltestvére volt...nem kapcsolódik ide egészen, csak az a lényeg, hogy csak mert vki rokon, még nem biztos, hogy feltétlenül kapcsolatban kell lennünk vele, mert lehet, amúgy nem egy nekünk szimpatikus egyénről van szó...

2010. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én visszajelölnélek. :)
2010. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én visszajelölnék, és örülnék neki! Találtam már így rá elveszett rokonaimra..:) Ennyi előnye van az iwiw-nek és hasonlóknak, jóra is lehet használni őket. Lehet, hogy megszakad a kapcsolat, de lehet hogy nem, mindenesetre nem veszíthetsz semmit!
2010. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vissza.
2010. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Biztosan okkal akar beszélni velem.
2010. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy igen, én vagyok visszajelölendő unokatesó. =)
2010. dec. 10. 18:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én visszajelölnék! <3

Áááá amúgy én meg egy városban lakom 2 unokatestvéremmel és van olyan ha találkozunk-nagy ritkán-az utcán nem is köszönünk egymásnak!Hát van iyen:D

2010. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!