Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját készítésű ajándék?...

Saját készítésű ajándék? Akinek jó ötlete van, vagy ő csinál valamit ami tetszik neki, kérem ossza meg velem!

Figyelt kérdés

Kézügyességem van, ötletem sajnos nincs.

Páromnak szeretnék valamit készíteni karácsonyra. Ő férfi, 26 éves. Valami olyan ajándék kéne, aminek valóban hasznát venné.


2010. dec. 13. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köss neki sálat, süss neki sütit (valami extrát). Készíts magadról bájos fényképeket, keretezd be!
2010. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én tavaly a páromnak egy sálat horgoltam. Egy baj volt vele, hogy egy héttel karácsony előtt kezdtem neki, így konkrét minta nem került bele, örültem, hogy elkészült.

Idén azonban kevésbé hasznos, bár annál kedvesebb ajándékot kap tőlem:

két hete találtam ki ezt az ötletet, azóta a megvalósításán dolgozom. Nagyon sok közös fényképünk van, így egy egyszerű windows movie maker-rel egy videót készítek a képeinkből, különböző áttünésekkel és feliratokkal. (Például hol, mikor készült a kép, évforduló, kirándulás...)

Valamint megtanultam használni a photoshopot, így a képeinket ki is csinosítottam kicsit, szebbek a színek, eltűntek a vörös szemek és a felesleges hátterek.

Ismétlem, ez nem hasznos ajándék, de látom előre, hogy nagyon fog tetszeni neki, talán még egy könnycseppet is elmorzsol. :D

2010. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül szó szerint értettem a hasznosat. hanem amit tényleg tud értékelni. igen, ez ilyen amit írtál, mert abszolút személyes.
2010. dec. 13. 11:49
 4/14 anonim ***** válasza:
szia,mi lenne ha a képeitekből csinálnál egy naptárat? minden hónaphoz egy kép és alája írnál neki valami szépet? biztos örülne neki
2010. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jók ezek a fotós ajándékok, de ilyet nem olyan rég adtam neki, most valami mást kéne.
2010. dec. 13. 15:29
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

én egy ilyesmi párnát varrtam:)

2010. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez a párna nagyon aranyos! :) gondolkodom rajta, mármint a kivitelezésén.
2010. dec. 13. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Házi készitésű tojás likör.
2010. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket, de még mindig várok ötleteket. időm úgyis csak hétvégén lesz rá legközelebb, addig jöhetnek :)
2010. dec. 15. 10:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Hobbiboltban veszel egy kis sima, átlátszó üveg mécsestartót, és veszel kis színes műanyagmozaikot, amit otthon ízlés szerint ráragasztasz. Bele egy szép illatos mécses, vagy díszgyertya.

[link]

Ezt már inkább lánynak adnám, de mégis leírom:

egy nagyobb, szintén sima átlátszó vázát, amibe dekorkavicsot, vagy potpourrit veszel/teszel. Ennek a külsejére üvegfestékkel rajzolhatsz mintát, vagy egy kedves üzenetet stb...

2010. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!