Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit vesz a (fiú) barátjának...

Ki mit vesz a (fiú) barátjának Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ajándékötleteket várok :)
2010. dec. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
az én barátom szereti a hokit, ezért az áprilisi divízió 1es vb egyik meccsére veszek 2 jegyet és együtt elmegyünk:) 18/L
2010. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párom szeretne kimenni Olaszországba,és tudtam venni 2repjegyet akciósan,szállodát is találtam,és 4napra megyünk.Végre nem szűkös karácsonyunk lesz!
2010. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rengeteg kör tripla whiskey-t
2010. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szivart kapott, annyira orult neki, olyan jo volt latni, hogy vegre eltalatam, hogy minek orulne. Pedig mar 10 eve(meg altalanos iskolaban ismertuk meg egymast) vagyunk legjobbbaratok es megis csak most ereztem eloszor azt, hogy igazan jo ajandekot kapott tolem.Es vegre en is megereztem azt az erzest, hogy ajandekozni jobb, mint kapni.

20/L

2010. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!