Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményed szerint megközelítő...

Véleményed szerint megközelítőleg még hány karácsonnyal kapcsolatos kérdés fog még megíródni 2011-ig ide a családi-kapcsolatok témakörbe?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Szerintem már kicsit zavaró,hogy mindenki kiírja,hogy kinek mit vegyen,meg miért pont ilyen ismeretlen embereket kérdez, ha egyszer Ő ismeri a családját és annyira lehetne kreatív,hogy kinek mit vegyen..

Na meg már több száz ezzel kapcsolatos kérdés került ide a témába, lehetne olvasni azokat hátha kap onnan valami ötletet az illető....

2010. dec. 23. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom....de már csak 1 nap:Dbírjuk még ki
2010. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem tekintve, hogy holnap lessz még max 5-10db.

egyépként meg lusták visszaolvasni a kérdéseket s úgyérzik nem eléggé nekik szólnak. (hiába tininek keresnek ajándékot s vagy 50 ilyen hozzászólás is van).

2010. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden témakörnek megvannak az aktuális kérdései...az egészség témakörben pl most mindenkinek hullik a haja, vagy 2 hátig menstruálnak, vagy egyáltalán nem menstruálnak. sajnos ez ilyen, mindig vannak aktuális "divatkérdések"
2010. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kb. 10 azoktol az emberektol, akik az utolso napra hagyjak az ajendekvasarlast.

Aztan megint kb. 20 szenteste, hogy vajon ha masnap kinyitja az ajandekot, akkor mit fog szolni.

Masnap szinten ugynennyi, h "na, ki mit kapott".

Aztan, megspekelik azzal, h "orultok e neki".

Vegul, az unnep utan a sok elkeseredett, h "ti is hasznavehetetlen porfogot kaptatok?" " vissza lehet-e ezt meg azt valtani" "milyen ciki ajandekot kaptatok karira".


En ugy kb 50-re tippelem, de ki tudja.(amugy felreertes ne essek, engem nem zavar annyira, vannak hulyebb kerdesek is)

2010. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2010. dec. 23. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!