Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptatok karácsonyra?

Mit kaptatok karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisasztalt az Ikeából, tusfürdőt, hajcsavarókat, meg egy nagy szekrényt, amit csak januárban kapok meg, mert nem volt készleten a boltban, és csak januárra érkezik meg a rendelés.

23/L

2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy Samsung Díva telefont, ünneplő nadrágot, ünneplő felsőt, Swarowski kristály gyűrűt és fülbevalót.
2010. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
nem mindegy?
2010. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a család majd' minden tagjától tusfürdőket(ennyire tán nem vagyok büdi :),anyámtól egy shakert,és még összesen kb 10.000tot. párom sört,bort,pénzt kapott. szép. őt alkoholistának,engem meg büdösnek tartanak,ketten együtt büdös alkoholisták :D
2010. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En Netbook-ot lenovo S10.
2010. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ruhákat, meg pénzt.


de igazából annak örültem vna ha senki se vesz senkinek semmit.

sztem addig van értelme, amgí kisgyerek van a háznál, hogy izgalmas legyen neki:)

2010. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
dolce gusto kávéfőzőt,parker tollat és parfümöt
2010. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok apróságot, órát, fúrót, könyveket, ilyesmit. Meg egy zongorát :D

Szerintem nem rossz dolog az ajándékozás. Persze nem arra gondolok, amikor valaki fogja magát és vesz mindenkinek egy turfürdőt, mert annak valóban nincs értelme. De például a zongorát már régóta szerettem volna, ezért nagyon örültem neki. Én apukámnak egy szép faliórát vettem, amit egyébként már két éve nézegetett a boltban, csak mindig sajnálta rá a pénzt.

Nálunk a legtöbb ajándék valóban találni szokott, vagy olyan, amire szükség van, vagy amire tudjuk, hogy a másik régóta vágyik. Ennek szerintem van értelme :)

(viszont illatszercsomagot, gyertyát éa hasonló vacakságokat én is utálok kapni, mert az ilatszereket megveszem magamnak, a kacatok meg úgyis a padláson landolnak, nincs szükségem porfogóra..)

2010. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mamáméktól két takarót, kis pénzt, anyutól ágyneműhuzat-szettet, wokot, Micimackós pénztárcát, öcsémtől bonbont, barátomtól egy hatalmas macis pokrócot, egy parfümöt, nővéremtől egy szegecses övet, barátnőmtől egy új naplót, nevelőapám anyukájától pedig egy kézzel varrt konyharuhát meg egy szelet csokit :) 18/l

és te?

2010. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Parfümöt, pénzt, táskát(*-*) , kabátot, csizmát, pulcsit, könyvet, sminkeket, tusfürdőt, arctisztítót.

:)

2010. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!