Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok anyámra mérges?...

Jogosan vagyok anyámra mérges? Egy ismerősömmel voltam ma városban, és anyám jófejségből megkérdezte az ismerősömtől, hogy haza vigye e. az ismerősöm szülei sose kérdezték meg.

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 19:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az én anyám dettó ilyen és bevallom, nemhogy mérges lettem volna rá, hanem inkább büszke voltam, hogy ennyire kedves és figyelmes. Sőt..sok barátnőm annó még mondta is, hogy de jó neked, hogy ilyen az anyukád..szal nem értelek.
2010. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor is zavar... :D
2010. dec. 27. 20:25
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor pontosan miért nem az ismerősöd anyjára vagy mérges????

Anyukád jólnevelt, volt gyerekszobája és nem aszerint bánik az emberekkel, hogy azok szüleitől mit kap vissza a saját gyereke. Reméálem, egyszer ezt neked is megtanitja, tán még nem késő...

2010. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

1.Anyáddal semmi baj sincs, söt igen rendes nö lehet - a helyedben büszke lenék rá, hogy ilyen.

2. Ha mások bunkók, anyád meg nem, az nem anyád hibája, hanem másoké.

3. Ha NEKED az baj, hogy ilyen szuper az anyád, akkor a hibe benned van.

2010. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
csíra vagy menj babázni
2010. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas és gyerekes vagy. Nem saccolnak többnek 13 évesnél. Gondolkozni nem tudsz, de merem állítani, hogy pasizni és rinyálni annál inkább.
2010. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

tudod ez a megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel elve.

az, hogy sutyerákok az ismerőseid, azért nem anyudat kell hibáztatni.

sztem próbált példát mutatni.

az ismerősödre kéne mérgesnek lenned, mert elfogadta, úgy, hogy ő nem viszonozza alkalomadtán.

2010. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van???Hány éves vagy kedves kérdező?Ilyen butaságokon felesleges gondolkodnod?Örülj neki hogy van édesanyád.TISZTELD SZERESD ÉS BECSÜLD MEG AMÍG LEHET.
2010. dec. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki hogy a te a anyád jó fej, attól még mert más szülei parasztok miért akarod hogy a tied is az legyen, hülyegyerek.
2010. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!