Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is a párja MINDIG...

Másnál is a párja MINDIG gyanús? Aki mégha nemcsnált semmit akkor is olyan mint egy sorozatgyilkos?

Figyelt kérdés

Itt most nem a megbízom benne mert szeretem a téma hanem tényleg olyan, nemcsak az én szememben, anyunak, tesónak, ő rokonainak, idegeneknek, barátoknak stb. Akik ismerik tudják, hogy egy nagyon jó ember, igazán figyelmes sőt kicsit naív is és sokat ügyetlenkedik (én is ilyen bénus vagyok :D).

pl: boltban túrkál a táskájában csokiért,

simán öltözne boxerra a szobában mikor ott egy barátnőm is, vagy kap sms-t kifut az udvarra vele s rejtegeti közben csak egy egyenlegről szól az, taláok női bugyit a fiókjában s kiderűl a hugáét az anyja véletlen dobta bele az ő táskájába, elmegy 5percre s 1,5óra múlva jön haza mert lerobbant a bicaja, titkolja, hogy a munkatársa a közelben lakik stb.

szóval tipikusan olyan, hogy agyalhatok egy napg a dolgain. :D tudom, hogy ártatlan de egyszerűen olyan bénus, hogy hihetetlen :D áhh, nem egyszerű


2010. dec. 29. 12:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírásért de most is nevetek rajta.

Nagyon szeretem tényleg de már a sírba tenne ezzel ha nem lenne annyi furabogár a környezetünkben. Igazából csak olyan ismerőseim vannak akik nagyon hajmeresztőek, különcök stb. szóval nem unalmas az élet így. :)

2010. dec. 29. 12:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdés, ha mindent elhiszel neki? Azt is, hogy a huga bugyiját hordozza a táskájában? Hányszor lyukad ki egy bicikli gumija?Stb.....????
2010. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tinker Bell ***** válasza:

Azt hiszem értem miről beszélsz! Nekem az öcsém ilyen. Mindent túlbonyolít, kis szerencsétlen(nem rossz értelemben), mindig elront, elnéz valamit, tiszta hülyeségeket csinál és meg van róla győződve, hogy az úgy jó és ő nem értett félre semmit.


Hány évesek vagytok?

2010. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
gondolom tizenéves vagy..lehet naivabb vagy mint ő.
2010. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én 22, ő 26
2010. dec. 29. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is folyton ezt érzem, szerintem velünk is van a hiba. Szóval szerintem ne problémázz annyit. Én is folyton parázom, volt h fura volt, hogy éjjel 11-kor kapott sms-t... ő már aludt és megnéztem. És kiderült, hogy egyenleginformázió...

Előző pasimnál ellenőriztem is, és akkor kiderült, hogy tényleg más nő van a dologban. DE!!! Nekem nem lett jobb, hogy tudtam.

Szóval inkább ha gond van Veled, úgyis kiderül ill. a kapcsolattal. Addig meg légy nyugodt legalábbis próbálkozz.:)

2010. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy másnál is előfurdúl-e ilyesmi? Másnál miben nyilvánul ez meg?
2010. dec. 29. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nálunk alap, már majdnem hét éve. Egy szó van csak rá: BÉNA! Olyan dolgai vannak, mint például a múltkor jött egy sms-e, de éppen csinált valamit azt mondja olvassam fel. Az sms szövege ez volt: Akkor találka a sarki fogadóban. Mondom mi van? Erre elkezd hablatyolni, fél óráig nyögdécselt, hogy tudod az izé..., meg úgy szoktuk, hogy... de a lényegre nem tért volna rá, mire kiderült, hogy ebben a szaros west játékról van szó, ahol a városukban vagy mi a francban van egy fogadó, és oda szoktak a város lakói összegyűlni a párbajokra. De ezt kb. fél óráig nyögte.
2010. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő létemre én is szétszórt vagyok. Nem emlékszem dolgokra, kapkodok, ezekből rengeteg helyzet adódik. A környezetem inkább mulat rajta. Nemrég a cigimért felkutattam a fél lakást, mire a férjem kiemelte a hűtőből, közben szakadt a röhögéstől. (A hamutartó is mellette volt, meg ne kérdezzétek miért.)


Ha boltba megyek tejfölért, hazajövök vagy 20 árucikkel, majd visszamegyek a tejfölért is második körben. Ezt úgy oldottam meg, hogy összebarátkoztam a pénztárosokkal, ők belenéznek a kosárba, kitalálják mit főzök és visszazvarnak mindenért, amiért magamtól fél óra múlva mennék vissza.


Ha orvoshoz megyek, akkor egész biztosan otthon hagyom a TAJ kártyát, felírva sincs. Bankban TAJ kártya biztosan van nálam, de személyi nincs.


Lemegyek kutyát sétáltatni, kutya még csak egyszer maradt ilyen esetben otthon, de nyakörv nélkül többnyire nagyon nehéz rácsatolni a pórázt...


Ha valakinek megígérem, hogy egy-két perc múlva vaisszahívom, biztos, hogy legalább egy hónapig nem jut eszembe. De ha ő hív, egyből beugrik és már úgy veszem fel a telefont is. Mondjuk közelebbi barátok tudják és nem veszik komolyan,hogy visszahívom őket :)

2010. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Bemegyek a gyógyszertárba és nem tudom, hogy miért mentem. A múltkor már mondtam, hogy ezek után ginko bilobát biztosan kérek. A telefonszámomat felírtam a pénztárcámba, a telefonomba, az irattartómba mert már sokszor előfordult, hogy hibás szám jutott eszembe és más telefonját töltöttem fel több ezer forinttal. A telefonomat naponta elhagyom valahol a lakásban. Most is kb. öt perce találtam meg, már napok óta nem volt meg, erre kiderül, hogy a szekrényben volt a téli kabátom zsebében, és persze hiába csörgettem mert levettem némára. Állandóan a kézkrémeimet keresem, úgyhogy abból is van legalább 6-8 tubussal, hogy legalább egy mindig meglegyen. A munkahelyen a számítógépem jelszavát tudja a fél társaság, hogy ha elfelejteném legyen aki be tud lépni. Ugyanígy a fénymásoló kódommal is így vagyok. A múltkor hónapokig kerestem a fehér melltartómat, nem találtam sehol sem, végül vettem egy újat, majd most a munkahelyen az év végi szekrénytakarításnál találtam meg, még valamikor a nyáron tettem be, mert nyomott és ott felejtettem. Van, hogy hetente veszek a macskának kaját, mert nem tudom, hogy van-e itthon, de volt olyan is, hogy azt hittem, hogy van, miközben elfogyott és csórikám egész hétvégén macskakaja nélkül volt, és ette az én kenőmájasomat mert itt falun hétvégén nincs nyitva semmi sem. Állatvédők kíméljetek, nem maradt éhen, kapott mást. Most van itthon kb. nyolc tusfürdő és nulla sampon, mert elmentem tegnap is a boltba samponért és azt hittem, hogy tusfürdő kell, szóval ma mehetek megint. Bevásárlólistát felírom és elhagyom ezért sose tudom, hogy mi kell. A múltkor bementem a boltba fűszerpaprikáért, mert elfogyott, pont mikor kellett volna a pörkölt alá. Bemegyek a boltba, mondom mi is kell? Ja, vegeta! Vettem vegetát, hazamegyek bemegyek a konyhába és akkor jutott eszembe, hogy bakker fűszerpaprika!!!! Sorolhatnám még ezerrel az ilyen baklövéseimet.
2010. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!