Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk szilveszterkor?

Mit csináljunk szilveszterkor?

Figyelt kérdés

A baráti társaságomból 6-an más városba, családdal lesznek. Alig maradunk páran akik nem mennek. Én, barátom, barátom tesója, és még egy srác. Esetleg még van két szerelmes pár akiket eltudunk hívni, mert jó barátink. De nem tudom, ennyien mit tudnánk csinálni? Semmilyen szórakozóhely nem lesz, vagy ha lesz is oda nem szívesen mennénk be. Tudtok valami jó ötletet? Plusz az a gáz hogy van két barátnőm, akik úgy mondd teljesen elvannak különülve a társaságunktól, és nem hiszem hogy velünk szilvesztereznének( különböző okok miatt ), nos ez is a gond, hogy kit válasszak. 2 éve a két csajjal szilveszterezek, de nagyon unalmas :S Tavaly is lefeküdtek aludni, én meg gépeztem szinte egész este =/

Tudtok valami jó ötletet nekünk?

15/L


2010. dec. 30. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Játsszatok! Activity, Twister, póker, stb.
2010. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
póker...legalábbis mi ezt csináltuk tavaly;)
2010. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, napkozben nem tudom, azt talaljatok ki, de este osszedobhatnatok valami kajat( hazi pizza, szalmakrumpli, valami jo husos kaja, ...), az par orat elvesz, aztan leulni dumalgatni s inni kozben, majd a nagy koszontesek s minden, ejfel utan pedig amiket az elso irt. Kesobb pedig alvas:)
2010. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Sajnos pókerezni nem mindenki tud. Pia az lesz egy pici (pezsgő jobban),kaját még nem tudjuk. A kezdés meg azt hiszem estefelé lenne már :)

2010. dec. 30. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Aludj egy jót.
2010. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem akadály, ha valaki nem tud pókerezni...meg kell tanítani, és kész.
2010. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!