Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldognak látod/láttad nagymam...

Boldognak látod/láttad nagymamádat, nagytatádat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csak nagymama van. Igen boldognak látom, mert vagyunk egymásnak, szeretjük, tiszteljük, és mindent megteszünk, hogy minél tovább velünk maradjon.
2009. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy látom, én is annyira boldog szeretnék lenni, mint Ők együtt...most ünnepelték nemrég az 50. házasági évfordulójukat. remélem todom követni a példájukat:D
2009. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyai nagyszüleim igen boldogok, ők olyan aktív nyugdíjasok, szóval minden nap séta, járnak színházba, kirándulni, pedig már 70 évesek.

Apai nagymamám viszont inkább szomorkás, sajnos mióta 5 éve meghalt papám, hát gondolom hiányzik neki, 60 évet éltek le együtt. Őt akkor látom csak boldognak, ha viszem hozzá a dédunokáját.

2009. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos már egy nagyszülőm sem él, és sajnos csak az apai nagymamámat ismertem (27 vagyok). De 1997-ben ő is meghalt már, 94 éves volt. Igen, boldog volt, mindenki törődött vele 10 gyereket szült, és 9et nevelt fel (az első gyermeke csecsemőkorban meghalt). Kiegyensúlyozott volt és nagyon vigyázott magára. Egy-egy ünnep alkalmával szépen összegyűlt a jó nagy család. Sajnos mióta a nagymama meghalt a család is jobban szétesett, ő azért összefogta. Illetve sajnos apának testvérei is haltak már meg.
2009. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen, nemrég vettünk nekik tüzifát. Örültek.
2009. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem elnek a nagyszuleim anyum es apum felol is:),sokszor lattam oket boldogan,de nem akkor is amikor mind a 4 egy helyen van..akkor folyton piszkaljak egymast..es olyankor nem boldogok..es en sem,mert latom,hogy lenezik egymast es egymasba a hibat keresik csak..
2009. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én családomban sajnos senki sem volt boldog, a nagyszüleim szerintem azt sem tudták, mi az a boldogság. Ennek ellenére együtt élték le az életüket, és nem váltak el pár év után, mint a mai világban szokás. Ki tudja, mi a jobb?
2009. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én nagymamámat nagyon szerettem és sokszor láttam boldognak ot, nevetni meg viccelodni...de mivel az alkoholista férje hamar meghalt és 4 gyereknek kellett enni adni, ezért valoszinunek tartom,hogy nem volt boldog...sokszor volt egyedul a kis szobájában, amikor én épp dacos kamaszkoromat éltem és csak be-be néztem hozzá, szuleim egész nap meloban...nemtudom, sokszor valoszinuleg egyedul érezte magát, amit sosem bocsátok meg magamnak...szoval szerintem az én nagyszuleim nem voltak boldogok.még egy nagyim él de azthiszem os em boldog:(
2009. jan. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én nagyszüleim sem élnek már, de ők sem voltak boldogok!! Minek örültek volna ha egyszer olyan szegények voltak, hogy minden este arra kérték a jóistent, hogy másnap legyen mit enni!

Te boldog lennél így?????

2009. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!