Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megütött a barátom. Részegen...

Cinege0101 kérdése:

Megütött a barátom. Részegen sértegetett, szitkozódott, felpofoztam, erre visszaütött. Most bocsánatért könyörög. Mit tegyek? Ti mit tennétek, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sose láttam ilyennek, kijöttem a szórakozóhelyről levegőzni, egyedüllétre vágytam és megkértem, hogy menjen vissza és hagyjon egy kicsit. És hirtelen valami oknál fogva kifordult magából és mindenfélének lehordott. Már nem bírtam elviselni amiket mondott rám, adtam neki egy-két pofont,hogy álljon már le, azonban visszakézből kaptam én is... Ami a legjobban fáj, hogy utána megfordultam és elindultam, azonban végig követett, ordibált, kiabált mint egy állat,mert ügyet se vetettem rá. Egyszercsak hívta a barátait, hogy jöjjenek mert megőrültem, szétvertem az arcát és nem tud velem mit kezdeni mert hisztirohamot kaptam és vergődök össze vissza. Ez teljesen lesokkolt!!!!! A szemem láttára hazudott egy hatalmasat és talált ki egy történetet, hogy mentse magát! Természetesen pár elfogult barátja szemében én voltam a rossz, aki bántotta "szegényt" és röhögtek rajtam (nők!) hogy még én merek bőgni és megsértődni!!! Most meg itt könyörög, hogy ő semmire nem emlékszik, nagyon sajnálja stb... Értetlenül állok az egész előtt...
2011. jan. 3. 10:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Villámgyorsan hagyd ott. Később csak még agresszívabb lesz.
2011. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Menekülj!!!!!!! De ugysem fogsz.Szerintem.De a második,legkésőbb a harmadik ilyen után TÉNYLEG tedd meg,mert hogy lesz több is.
2011. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%

Beszélnék vele. Az, hogy részeg volt, nem mentség. Amikor megcsal, akkor is ezzel fog érvelni?

Viszont tény, hogy te ütötted meg először. Tehát valahol te is hibás vagy, hiszen neked sincs jogod ehhez.


Szerintem ezt az esetet most nézd el neki, magadban pedig tisztázd le ezt a megütés dolgot. Kinek miért van joga a másikat megütni?

De mondd meg neki, hogy ha még egyszer ilyet tesz, nincs következő esély.

2011. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
49%
Nem tom, de az ilyen pároknak egy lakatlan szigeten lenne a helye.
2011. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

a pia kihozza az ember igazi énjét


sztem hagyd el

2011. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
Az első után jön a második, utána a harmadik, negyedik, sokadik. Ha egy férfi megüt egy nőt, gyenge jellem. Nem érdemes vele tovább foglalkozni, akárhogy is kéri a bocsánatodat.Ráadásul hazug is.
2011. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%
Fu,nem semmi.Nem tudom miota vagytok egyutt,egyutt eltek-e,nagy e a szerelem,vannak e gondok.En,mint kivulallo,azt mondom,hogy zard le ezt a kapcsolatot.Ha egyszer megtette,maskor is megfogja.A verekedest is el kell egyszer kezdeni az ilyen fajtaknak,es o most kezdte el.Valoszinuleg felni is fogsz tole,ill.mar felsz.
2011. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
24%
Épeszű ember nem pofoz meg egy részeget... Aki iszik, az elveszti a kontrollt.
2011. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Én kidobnám úgy ahogy van. Valaki annyira ne legyen részeg, h lehordja a bnőjét mindennek. Én tuti nem bocsájtanék meg. Az alkolhol nem mentség arra amit tett. Minek ivott annyit? Sztem hagyd a fenébe.
2011. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%
Semmi nem menti fel az alól, hogy megütött téged. Az meg, hogy nem emlékszik baromság, ha meg tudja hogy hamar lerészegedik ne igyon annyit. Én tuti nem állnék vele többet szóba.
2011. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!