Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerelem nélkül házasodta...

Akik szerelem nélkül házasodtak, a nézeteltérések rendezése, egymás hibáinak tolerálása, a szex hogy megy érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
A szerelem nem tart örökké. Az a férfi, akibe szerelmes voltam, nem a férjem. Azóta nem voltam szerelmes. Ha pedig nem leszek szerelmes, minek éljek úgy együtt valakivel, ha nem szeretem. Viszont nem hiszem, hogy az összes házasság szerelemből köttetett és szerelmesek a házastársak egymásba. Nem a gazdag, tehetős férjre gondolok, akihez mindezek miatt érdekből megy egy nő feleségül.
2011. jan. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Értelek.Már én is gondolkodtam, hogy hozzámegyek egy olyan férfihoz, akibe nem vagyok szerelmes, de legalább úgy mint embert, szeretnem kell.Nem hiszem, hogy tudnék már szerelmes lenni, de nem is akarok, mert csak szenvedtem tőle.
2011. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam szerelmes, de csalódtam. Majd beleszerettem a legjobb barátomba, hozzámentem, 19 hónapos a lányunk. Kiölte belőlem az iránta érzett szerelmet, vagy csal álomkép volt.... Most visszavágyom az első szerelemhez, pedig sosem voltunk együtt.

Soha ne házasodj meg szerelem nélkül. Mert nem csak magadnak okozol szenvedést.

Én most őrlődöm... Majd elmúlik:( remélem

2011. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 29 éves koromban voltam szerelmes egy pasiba, aki nem a férjem lett. Azóta nem voltam szerelmes, csak max annyi, hogy X pasira azt mondhattam, "na, jól néz ki", de nem több. Most 39 éves vagyok, szingli. Nem zavar ez az állapot, nem erről van szó, csak mi lenne akkor, ha pl. gyerekre, gyerekekre, családra vágynék, de szerelem sehol? Nem áll szándékomban férjhez menni úgy, hogy nem vonzódom szerelemmel az esetleges jövőbeli páromhoz.
2011. jan. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!