Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha így hívják a leendő...

Ciki ha így hívják a leendő ikreimet?

Figyelt kérdés
Mi a férjemmel a Levente Lél és a Lehel Gergely neveket választottuk neki. Anyós meg egyre Alexander Alex és Sándor Alexis mellett kardoskodik. Mi utóbbiakat ki nem állhatjuk.
2011. jan. 12. 15:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Már megint az anyós...!!Szerintem jók a nevek és TI vagytok a szülők, TI döntitek el.
2011. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
nekem nem tetszenek ezek a nevek,de amit ti választottatok az jobban hangzik.
2011. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Hű, ez az agyonsándorozás egy kicsit gáz. A Tietek sokkal jobb. De az Alexis nem női név? Javíts ki, ha tévedek :D
2011. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azé de az Alexis az női név!! Én ugy tudom!!

Ti lesztek a szülők tiétek a választás!!

2011. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Őszintén bevallom,hogy nekem egyik név sem a szívem csücske.(nehogy sértésnek vedd,ez azén sajátos véleményem)

De szóval,azért amit Ti választatok sokkal jobb,mint amit az anyósod,az Alexander Alexel az a legnagyobb próblémám(azon kívül,hogy nem tetszik:D ),hogy Az Alexandert Alexnak becézik,ez olyan mint pl. Beáta Bea,vagy Barbara Barbi...SZóval érted remélem:D :)

A Sándor Alexissel,ge az,hogy egy tipikus magyar név mellé rettentően furcsa egy más eredetű név. Na a lényeg,hogy ne hallgass az anyósodra!:D :) ;)

2011. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
ha nektek ezek tetszenek akkor ezek legyenek! és ne az anyós döntse már el...neki már volt rá lehetősége...ne neki szülöd őket!!!!
2011. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nem az Alexis nem női francia eredetű férfinév. Így hívják a nagyobbik egyik ovis társát is.. neki az apukája francia.
2011. jan. 12. 15:44
 8/37 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem elég furcsa lenne valakit Lél-nek szólítani vagy Lehelnek, de gondolom a Leventét meg a Gergelyt fogjátok használni inkább. Nekem azok se tetszenek, "Gergő" szerintem nagyon kisfiús, de mondjuk ezek inkább olyan átlagos nevek, szóval emiatt cikizni nem fogják őket szerintem.
2011. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
ó te jó ég...az Alexander és a Sándor ugyanaz...pfúj ki hallott már Elizabeth Erzsébetről?...oké, hogy nem az egyiket hívják így, de, ha nekem ikreim lennének tuti nem adám ugyanazt a nevet nekik, elég, ha ugyanúgy néznek ki, legalább a nevük legyen különböző
2011. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Azért erőlteti ezt az agyonsándorozást, mert a férjem az.. és nem bírja elviselni,hogy eddig egyik gyerek sem viseli a fia nevét. Gondolta majd most.
2011. jan. 12. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!