Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős vonzalmat érzek egy...

Erős vonzalmat érzek egy férfi kollégám iránt, pedig nem lenne szabad?

Figyelt kérdés
Soha nem mondtam el neki és nem is fogom. Egyedül itt akarom elmondani, mert már annyira feszít ez a dolog. Nem vagyok már annyira fiatal (35), ő sem az, mindkettőnknek családja van. Meg persze nem biztos, hogy ő is vonzódik hozzám, bár sokkal kedvesebb velem, mint a többiekkel. Én titkolom előtte, de amikor meglátom, vagy a közelembe jön, teljesen kész vagyok...
2011. jan. 15. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Önmagadban gerjeszted ezt a folyamatot. Ha valóban jól akarsz dönteni, hagyd a csudába. Ha másképp nem megy, válts munkahelyet.
2011. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem meg kezdjetek bele!

legyen szerelem, ha annak kell lennie. :-)


sokkal rosszabb utólag azon bánkódni, hogy valamit nem csináltál, mint azon, hogy megtetted.

2011. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Necces terep.Családos.Hagyj neki nyitva "kiskapukat",ha akar valamit,úgyis megtalálja valamelyiket.Megfigyelésem szerint családos 35-40 felettiek nehezebben mennek oda (talán,mert elszoktak a "vadászattól" és ráálltak a "készételre"):

-Helló!Mizu?Jó a hajad!Este?

2011. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Az ember lánya már csak ilyen! Mindig az kellene, amit nem szabad! És ezt te is tudod jól.

Szépen hagyd csak a dolgot, és ne kuszáld össze se a magad, se az ő életét. Ki kell verned a fejedből, mert akárhogy is titkolod, a munkatásak nem hülyék, egyből ki fogják szúrni, ha megindul kettőtök közt valami.

Az meg kinek hiányzik, hogy összesúgjanak a háta mögött?

2011. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Miért nem a Hufnágel Pistihez mentem feleségül?!" ismerős idézet?
2011. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!