Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnátok? Csak én fújom túl?

Odaadnátok? Csak én fújom túl?

Figyelt kérdés

Férjem testvére tegnap felhívta a férjemet,hogy óriási szívességet kérne! Lesz egy fellépésük a városunktól nem messze (ő Pesten lakik dolgozik), de a színház vagy művház (nem tudom mi pontosan) nem tud annyit pénzt adni,hogy 9 embernek szállást tudjanak fizetni, ezért elkérhetné-e a házunkat! Hát én kicsit kiakadtam! Mi otthon sem lehetnénk, mert akkor nem férnénk el. A tesón kívül senkit sem ismerünk a társaságból. Ráadásul nem is értem, mert mi lakunk Pesttől kb. egy és negyed órára pályán, innen pedig kb. 35-40 percre van az a város. SZóval simán meg lehetne kocsival is járni, még akár reggel is!

A férjem azzal jött,hogy fizetnének 10 ezret érte. Hát nem vagyunk ennyire rászorulva a pénzre,hogy odaadjam érte a házunkat! De ha nem adom oda én vagyok a bunkó. A tesó is mérges lesz rám, meg szerintem a férjemnek is rosszul esik! Nekem mondjuk eszembe sem jutna még a barátaimat sem berakni tesóm lakásába, nem hogy kollégákat!

Ti mit tennétek?


2011. jan. 17. 10:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

és ti addig hol lennétek?


veled értek egyet,én se adnám oda a lakásomat,még rokonnak se szivesen,nemhogy idegeneknek...

2011. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt mondtam volna:

Hehehe, ez valami vicc? Szó sem lehet róla!

2011. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de bunkó vagy tényleg, hogy 8 vadidegennek meg 1 rokonnak nem adod oda a házad... Viccnek is rossz...
2011. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Antóniaa ***** válasza:
93%
Teljesen idegeneknek nem adnám oda. Ismerősnek is csak úgy, hogy mi otthon vagyunk és csinálunk helyet nekik..(vendégszoba,nappali) Hogy a mi hálószobánkban és a gyerek ágyában idegen aludjon? Na kizárt... A fürdősziobahasználatról ne is beszéljünk...
2011. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2011. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ágyneműt is neked kellene biztosítanod, meg törölközőket. Meg 9 ember után mindezt kimosnod. Hol van ez megfizetve 10 ezer forinttal. Egyértelműen, nem!!!
2011. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Csak ennyi: soha.
2011. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

Na neeem! Mi vagy te szálloda? Előtte takaríts ki, biztosíts annyi lepedőt, ágyneműt, helyet... Ha elmentek sikálhatsz végig mindent, mert ugyebár idegenek használták a wc-t, zuhanyt, mosdót, ki tudja ki feküdt bele az ágyatokba....

Egyszer engedtem meg az öcsémnek, hogy itt aludjanak 3 osztálytársával, szintén valami fellépés miatt. Volt közöttük két úrigyerek, lemásztak 10-kor, reggeliztek, (persze én tálaljak kétszer), utána húztak is vissza az emeletre, még egy fulladj meg-et se mondtak. Őszintén szólva, alig vártam, hogy elmenjenek.

Úgyhogy nem, nem vállalnám be.

2011. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan a férjemmel együtt keresném a megoldást, igyekeznék vele közös vélemény kialakítani. Onnantól pedig már tudni fogjátok, mit tegyetek. Ez nem a te egyszemélyes problémádnak tűnik.
2011. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát látom, akkor nem én vagyok egyedül "ufő"! Igen, nyilván ágyneműt nekem kellene adni, meg utána mosni is!

Csak a másik oldal,hogy a férjemet sem akarom bántani. Mert ő nyilván csak azt látja,hogy a tesója kért tőlünk szívességet, és segíteni akar neki! És bármi másban szívesen segítenék, ahogy már számtalanszor segítettem a családján, de most ezt nálam kiverte a biztosítékot!

Ja, addig mi anyóséknál aludnánk! Szép mi?

2011. jan. 17. 11:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!