Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornődet, sógorodat...

A sógornődet, sógorodat ugyanúgy szereted, mint a saját testvéredet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

2 sógorom van.

Az egyiket mondjuk szeretem, jól elvagyok vele, a másik meg egy utolsó b*nkó.

2011. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nincs ilyen...
2011. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem öcsém mennyasszonya szerintem utál, ő olyan fajta, akinek nem létezik más csak tesóm, másoknak is csak mutatja a beszélgetni szerető embert. Az ilyet igazából utálom, mégiscsak befogatuk, akkoriban se kint se bent nem volt helye a világban. Most meg még ő a nagy nő. :P
2011. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sógorommal jobb a kapcsolatom, mint a testvéremmel. Öcsém meg én ég és föld vagyunk.
2011. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bírom a sógornőmet, de a testvéri szeretet egész más, sokkal magasabb szintű a számomra. Olyan mint a haver és a barát közötti különbség.
2011. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, velük sokkal távolabbi a kapcsolatom. Találkozunk mondjuk 2-3 havonta, elbeszélgetünk és annyi, általában nem is értünk egyet a dolgokban. Tesómmal napi kapcsolatban vagyunk, barátok is vagyunk nem csak testvérek.
2011. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem szeretem őket...

van 2 is. :S az egyik beképzelt bunkó, már arra is féltékeny ha a bátyámmal beszélgetek, nekiáll hisztizni 28évesen.

a másik meg egy birka, a lány (unokahugom) szét is szedheti a lakást őt az se zavarja, meg vigyázzak én a gyerekre, amig ő mást csinál csak hogy neki ne kelljen.

2011. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A testvérehez alapból szerintem másképpen viszonyulsz. HIsz mellette, vele nőttél fel. A sógorod, sógornőd csak felnőtt fejjel, vagy legalábbis már nem gyerekként ismerted meg. Persze őket is lehet szeretni, de a testvér(ei)éhez az ember mindig másképpen viszonyul; szerintem.

Nekem sok sógorom, sógornőm van, de mindegyikkel jól kijövünk és szerintem oda-vissza alapon a szeretet is megvan. (Min. egy pár évvel, de mind idősebb nálam. Szóval van amelyiktől, olykor még tanácsot is kérek.)

2011. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is van 2 sógornőm.Szeretem őket, úgy mint a tesóimat. Az egyikkel mondjuk nem beszélek olyan sokat, de a másikkal mindig,sokszor telefonon, minden héten elmegyek hozzájuk, ott a keresztlányom.
2011. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1 sógorom és 1 sógornőm van.

A sógorom szinte az egyik legjobb barátom, imádom :)

A sógornőmmel sem vagyok rosszba, de vele annyira nem szoktam beszélni.

2011. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!