Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem házasságkötésünk...

A férjem házasságkötésünk előtt is "élő" cégébe házasságkötésünk után vásárolt ingó és ingatlan tárgyak - pl. munkagépek, földek, házak . Esetleges elválásunk esetén szintén feleződnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 00:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
27%

"A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:49" Sajnálom,tényleg rideg volt a válaszom,meg nem is teljes. De te kiragadtál egy mondatot az egészből,pedig a lényeg az egész válasz volt,csak nem egészen normális stílusban írtam meg,valószínűleg késő is volt már,meg pont a múlt héten semmizte ki a barátomat a felesége. Összejött egy családjogi ügyvéddel. A többit gondolom kár is ecsetelnem. Mi remek házasságban élünk tíz éve,én olyan típus vagyok ami ma ritka:hűséges. Nálunk csak akkor jöhetne válás szóba,ha ő elhagyna engem. Meg ott van a két 5 éves gyönyörű gyerek is,akik a legfontosabbak az életünkben. Mindent én teremtettem elő a házasság előtt,és utána is. És neki azt mondtam,ha akar dolgozhat,ha nem akar maradjon otthon mint anya,semmiben nem korlátozom. És ő mondta még az elején,hogy minden az én nevemen legyen,amim volt,és bármit veszek az is. Azt mondta ő nem a pénzemért jött hozzám,mondjuk ezt ügyesen lepleztem is a házasságig,majdnem padlót fogott mikor szembesült a cseppet sem kellemetlen valósággal. De a kedvesem egy rendkívül odaadó,szeretetreméltó ember,és remek anya,nem hinném hogy bármi rossz is történhetne. Ha végig olvastad amit az első válaszomban írtam,láthattad hogy maximálisan gondoskodnék róluk,hogy semmiben nem szenvednének hiányt a továbbiakban sem,de azzal ki törődne vajon hogy én hogy szenvednék nélkülük? Ezért írtam hogy a legtöbb ilyen nőnek csak a pénz számít. Nem mindre értettem persze. Senkit nem akartam megbántani,kivéve a számító nőket.

2011. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!