Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menni vagy nem menni Debrecenbe?

Menni vagy nem menni Debrecenbe?

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk,25évesek. van egy lányunk aki most 9hónapos. Párom szeretne a bp-i munkahelyéről Debrecenbe menni dolgozni.Ugyanaz a cég csak új épület,új lehetőség.Több karrier lehetősége lenne. Én még nem dolgoztsm de annál a cégnél én is elhelyezkedhetnék.

Én maradnék,mert itt lakik anyum,nagyimék,(tehát a lányom dédijei) S Debrecen biztos szép de nekem szokatlan lenne Pest után. Akkor 3éves lenne a lányunk amikor menne,addigra befejezi a BSC diplomát s előre is léphetne.

Ha tudtok adjatok tanácsot!


2011. febr. 3. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor már csak egy kérdés maradt:


Ki a fontosabb? A párod vagy a szüleid? Kivel akarod leélni az életed? Pároddal vagy szüleiddel? A párod nem csak maga miatt menne, hanem miattatok is, hogy biztosítsa az anyagi háttereteket. Vagy a szüleid odaadják majd a plusz pénzt, amit ott megkeresne, minden hónapban?

2011. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Csak édesanyám támogat minket. Minden nap hoz nekünk ebédet,adja a bérletét,ha kell mennünk valahova(pl orvos) akkor visz minket kocsival. az a baj hogy szerintem nem kapna olyan sokkal többet. S amit meg plusszba megkeresne az elmenne a vonatra/benzinre.


Egy jó ismerősöm is elment haza(H.böszörménybe ill Keszthelyre)az elején jöttek haza hetente,két hetente,ma már fél éve nem voltak pesten az anyukénál ill.barátoknál.)

2011. febr. 5. 13:33
 13/13 anonim ***** válasza:
A gyerek meg nyáron mehetne nyaralni Pestre. Ez még presztízskérdés is nálunk, hogy ki hol volt. Kicsit jobban is hangzik, hogy Pesten nyaraltam mamáéknál, mint a sehol.
2011. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!