Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csaltátok meg párotokat?...

Miért csaltátok meg párotokat? Vagy Ő titeket mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnék ilyenre vetemedni, inkább egy látványos cirkusz és csomagolás keretében lépnék le, de ha mégis ilyen történne, akkor haragból talán. Egy hatalmas veszekedés néha okoz olyan káoszt az ember fejében, hogy azt hiszi a megcsalás majd megoldja.
2011. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Őszinte leszek. Szemét voltam. A tököm tele volt már vele, de nem tudtam még elköltözni, viszont találtam olyat, aki érdekelt és hülye lettem volna kihagyni azért mert együtt votlam valakivel, aki már nem is érdekel, csak ha elköltözök éhen hal, és még én sem találtam olyat, amit egyedül tudok fizetni és közel is van, hogy ugyanolyan kényelmes legyen, mint addig.
2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem foglalkozott velem, nem törődött velem, hiába mondtam neki, hogy nem érzem azt, hogy szeret, ideig-óráig úgy csinált mintha.. 6 évig voltunk együtt, de még szinte gyerekek voltunk 13 éves koromban jöttünk össze ő 14 volt. Én csaltam meg úgy, hogy nagyon magányos voltam és a fősulin érdeklődtek irántam,majd összebarátkoztam néhány fiúval. De csókon kívül más nem volt, tovább nem bírtam volna elmenni. És nagyon szégyeltem magam. Azóta volt már egy 3 éves kapcsolatom, és most vagyok egy 1évesben, és azóta nem tettem ilyet.
2011. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én csaltam meg 1 csók volt, ami mással csattant, viszont az órákig tartott. Nekem ő volt és ma is ő az egyetlen pasim eddig, és kiváncsi voltam hogy milyen mással csókolozni. A helyzet azért is extrém, mert én 18 voltam akivel megcsaltam 56. Kiváncsi voltam hogy csókol egy 56 éves pasi. :) Lehet hogy vicces, de a kiváncsiság...
2011. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicces, hanem undorító...már bocs.
2011. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
És hogy csókolt annyi idősen? Biztosan tapasztalt volt, de azért elmondhatnád :D Én is iszonyú kíváncsi vagyok :D
2011. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első fiúm egy házibulin csalt meg, ahová én betegség miatt nem tudtam elmenni. Azt mondta, hogy túl sok volt az ital. Nos, azonnal dobtam. Nálam nem kifogás az alkohol, mert én is nagy piás voltam egyetemista koromban, voltak olyan esték, miket azóta is szégyellek, mert lányhoz nem méltón viselkedtem. Mindig voltak olyan fiúk, akik bepróbálkoztak nálam, és én mindig tudtam nemet mondani. Egy fiúmat sem csaltam meg ittasan, nem volt smacizás, tapizás, semmi. Az ilyet nem lehet a piára kenni. A pasim szemét volt, egy hűtlen kutya, azóta is kuncsorog vissza, de sose fogadom vissza. Remélem olvassa.
2011. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!