Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után, hogy bízzak meg...

Ezek után, hogy bízzak meg még egyszer? Bennem van a hiba, genetikailag vagyok hibás? Vagy tényleg nem lehet férfiban bízni?

Figyelt kérdés

19 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem - 3 hónapos ismeretség "együttjárás" után. A fiú idősebb volt pár évvel, nagyon értelmes és komoly volt, nem erőltetett semmit sem - OKKAL bíztam benne. Aztán miután megtörtént a dolog, többet nem keresett, hívásaimra nem válaszolt, köddé vált. Úgy éreztem magam, mint egy átvert b*szott hülye liba. Hónapokig magamat hibáztattam, hogy rossz voltam, nem tetszett neki a szex velem blablabla...

Életem második pasija 2 év után hagyott el, egy SMS-ben szakított. Annyit írt, hogy "ez nem fog menni" és azért még tett hozzá egy :( jelet. Ezután ő is abszolút eltűnt.

Utolsó, harmadik "párkapcsolatom" a héten ért véget. Azt hittem ő lesz az igazi, hogy most végre rátaláltam és megérte ez az előző két kudarc. Fél év után eljegyzett, közös lakást, családot, jövőt tervezgettünk, én direkt nem vállaltam el a megnyert külföldi ösztöndíjam, hogy együtt lehessünk, mert rettegtem, hogy a távolság összetörné a mesés kapcsolatunkat. A héten rajtakaptam a legjobb barátnőmmel a közös ágyunkban.


2011. febr. 5. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Uhh!Ez nagyon durva:S Sajnállak!

Teljesen új életet kellene kezdened és elfelejteni az eddigi dolgokat

tudom hogy ez nagyon nehéz de jobbat nem tudok:(

2011. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Nem veled van a baj.

A srácok azok véletlenül nem a menőjenő kategoriába tartoztak?

2011. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
3 ember azért még nem annyira reprezentatív minta, hogy általánosítani lehessen.
2011. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szegénykém..nagyon sajnállak.Ne magadat hibáztasd,az életben sajnos történnek szemét dolgok.A következő kapcsolatod jobb lesz.Amit leírtál,abból úgy tűnik,kihasználható vagy,mármint érzelmileg.És az uncsi a pasiknak egy idő után.De normális pasi nagyon kevés van,de még előtted az élet.3 pasi hülye viselkedéséből ne azt szűrd le,hogy te vagy a hibás.
2011. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Menőjenő?? Az első biztosan nem, számára a külső nem számított, viszont a könyvek, a tudás, a műveltség.... A második talán. A harmadik szintén nem, egy maximálisan puritán ember.


Ezek hárman egymás után? Másom nem is volt soha.

Szóval az esetem gyakori?

2011. febr. 5. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

A Sors még nem hozta el neked azt, aki valóban illik hozzád. Bár én is nagyon sajnállak a leírt dolgok miatt, viszont nem te vagy az utolsó ilyen lány....Hasonló volt velem is, akibe nagyon szerelmes voltam kidobott, mint egy kutyát. A következőről meg kiderült, hogy csak szédít. De úgy voltam vele, basszus fiatal vagyok, most csalódtam, tanulok a hibáimból. Elhatároztam: ha pasi jön az utamba nem fogom egyből kiadni magam neki és igenis tartom magam egyes dolgokhoz. (pl. min 3 hónapig csak ismerkedés). Hát bejött:) Megismertem egy nem link, kedves, helyes fiút és mostmár házasok vagyunk :)

Az én történetem nem sikertörténet, csak megtanultam körültekintően kezdeni egy kapcsolatot, nem 10%os hévvel, mindent odadobni érte -alapon.

Hát ennyi, remélem kicsit tudtam segíteni! ;)

2011. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*100% bocs
2011. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
én 30 elmultam férjem van aki kínoz. mindig el akar hagyni ma is ez volt, hol akar gyereket hol nem gyötör állandóan. Elötte volt jópár pasim mind csalódás. Csak egyet tudok neked mondani a pasik mind szemetek ki ezért ki azért ki elöbb ki utóbb. Nem kell velük foglalkozni csak szenvedés velük az élet semmire sem jók.
2011. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem veszitettel semmit, tehat fel a fejjel!

Nagyon kevesen mondhatjak el azt, hogy a legelso szerelme lett elete parja.

Jelenleg azzal vigasztald magad, hogy nem tobb evig tarto kapcsolatok voltak ezek, mivel az talan sokkal rosszabbul esett volna.

Az utolso esetnel annak orulj, hogy most derult ki az, hogy a parod valojaban milyen, hiszen kepzeld el azt, ha mar a felesege vagy esetleg kozos babatok van stb....

tehat orulj annak, hogy most derult ki az, hogy milyen rossz tulajdonsaga van, nem huseges.

Nincs Veled semmi baj, es nem kell a ffiakat sem altalanositani, s bizzal abban, hogy majd eljon az igazi, hiszen meg fiatal vagy.

2011. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hallottál olyasmiről, hogy a godnolatok megteremtik önmagukat? Nem lehet, hogy eleve félve, aggódva mégy bele a kapcsolatba, és az "otthagyottság" képét vetíted előre? Keress a lélek ügyeivel foglalkozó könyveket, tanulmányozd, nem lesz könnyű, de próbáld megérteni, és aszerint godnolkodni. (Louisa L. Hay: Éld az életed, Colin C. Tipping: Sorsfordító Megbocsátás, és más hasonlók.
2011. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!