Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Többi lent.

Mit tennétek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A helyzet az,h a párommal 1,5 éve vagyunk együtt ebből 4 hónapot együtt is éltünk szülőktől külön. Idegesít, h ezek után sem hívják meg a páromat a családi névnapokra. Úgy érzem már kinőttem ebből, h kérdezgessem jöhet-e. Tervezzük az esküvőt és nem bosszúból de úgy tervezzük, h 2 tanú és mi. A család nélkül, ugyanis az ő családja sem hív engem.

Ez nekem elég rosszul esik így úgy érzem ha nem vagyunk fontosak a másik szülei szemében akkor a mi napunkon ők se legyenek ott.

Szerintetek?

22/L.


2011. febr. 5. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
A ti döntésetek, én megértem, csak nehogy egyszer megbánd, hogy nem volt klasszikus értelemben vett "nagy napod".
2011. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A ti döntésetek..HA úgy gondolod,hogy így lesz jó akkor csináld így.Nekem is két tanús esküvőm volt,de azért mert 10 év után már nem tartottuk fontosnak a nagy lagzit.

Nem rossz a két tanús lagzi sem,így legalább el tudtok menni nászútra is..

2011. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a névnapokra nem hívják meg a szüleid? Szülinap, kari, húsvét meg ilyenekre igen?
2011. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenre csak úgy ha én megkérdezem, h jöhet-e. Belefáradtam. Nem vagyok már kiskorú, h engedélyt kelljen kérnem. Ha nem hát nem. Nem vagyok bosszúálló tipus, csak bánt. Most is egy hétig nem láttuk egymást és tegnap együtt voltunk náluk. Erre anyám mondta h miért kell sülve-főve együtt lenni. Erre mit mondjak? Szörnyű!!!!
2011. febr. 5. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy - mivel "sülve-főve" együtt vagytok - természetesnek veszik, hogy ahova te mész, oda ő is mehet, és ezért nem hívják őt külön. Talán először elmondhatnád nekik, hogy ez téged zavar, lehet, hogy kiderülne, csak félreértés az egész.
2011. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, h nem vagyunk együtt mindig. És aki szerelmes tudja milyen ez.
2011. febr. 5. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiféle bosszúnak, visszaadás-adás -nak nem vagyok híve. Ha nem hívnak titeket, mutassatok jó példát ti, és hívjátok meg őket, alakítsatok ki szeretet-légkört. Jobb lenne előbb valami eljegyzésre, vagy hasonló kis házi összejeövetekre, ne az esküvőn kelljen szembesülni esetleges kellemetlen jelenetekkel.
2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1: miért kellene hivniuk névnapozni? engem se hivnak sose,névnapot nem is tartunk,szülinapkor,karácsonykor meg hivás nélkül megyek énis párom is,,jól néznénk ki,ha engedélyt kellene kérnem,hogy jöjjön velem vagy én vele...


mondták már bámikor hogy nem mehetsz? naugye...


ez a 2 tanús esküvő meg hülyeség,meg fogod bánni

2011. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!