Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy így látom ezt a dolgot?

Baj, hogy így látom ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves lány vagyok,és eddig nem igazán volt barátom.Nem azért,mert nem volt jelentkező,mert az nagyon sok volt.Olyan is volt aki viszont tetszett,de én mindenkit kikosaraztam.Az indokom erre az,hogy úgyis egyszer véget ér a kapcsolatunk(mert hát nem hiszem,hogy akivel 16 évesen járok,ahhoz is megyek férjhez) és nem akarok felesleges köröket futni.Úgy gondolom,hogy ha benne leszek a 20-as éveimbe,akkor már keresek megfelelő partnert magamnak.Addig nem.Hiszen ha bárkivel járok,és szakítunk akkor csak rosszabb lesz a kapcsolatunk,mint azelött,hogyjártunk volna...Remélem értitek...:D Nagyon nagy baj,hogy így látom?hülyeség? Előre is köszönöm!
2011. febr. 6. 12:40
1 2
 1/12 emlya ***** válasza:
100%
Végülis nem baj, hiszen a jó dolgokra még rá érsz, a rosszrra meg főleg.
2011. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
aztán majd a végén vénlány maradsz most fogd meg a pasikat amig jo karban vagy
2011. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

De minden véget ér. Ez az élet lényege.

Szerinted ha valakivel huszonévesen jársz, annak nem lesz vége? Az életnek is vége egyszer, mégis mindenki boldogan akar élni.

Szerintem túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a kapcsolat eszméjének. A tökéletes vagy a semmi. Ez nem jó. Át kell élned a rosszat is, hogy édesebb legyen a jó.

2011. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kell a tapasztalatszerzés, hogy később a nagy Ő-vel ne bénázzál a tapasztalatlanságod miatt. Meg szerintem nem csak egy nagy ő van az ember életében. Akkor már tök felesleges járni kezdeni valakivel, ha úgy indulsz neki a kapcsolatnak, hogy "jajj úgy is egyszer vége lesz!", szóval érted, nem?
2011. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, nekem nem nagyon tetszik ez a hozzáállás. Ismerek egy lányt, aki szintén így gondolkodik, és valahogy nem tudom megérteni. Az teljesen rendben van, hogy nem jársz akárkivel, ezt én is elítélem. Na de az, hogy azzal sem, aki tetszik, és azért, mert "egyszer úgyis vége lesz"...na ezt hülyeségnek tartom. Vagy csak nem voltál még igazán szerelmes, mert akkor biztosan nem ez ugorna be először.
2011. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem se baj h így látod. De azért nem baj ha van tapasztalatod, ez nem azt jelenti persze h 16 évesen 20 pasid legyen egyszerre, de hát végülis ha 24 éves leszek akk is benne lesz a pakliba h szakítotok ez minden kapcsolatba benne van, még akk is ha 20-30 45 éves is vagy. azért mert 20 éves vagy az nem garancia h akk már nem szakítotok, am meg anyumék az élő példa h ahhoz meg férjhez akit 16 évesen választott :) mert kb ilyen korba járhattak és azóta együtt vannak 25 éve házasok :) és rem én is követem majd őket 1 év 2 hónapja vok együtt a barátommal ♥ és neked is sok sikert am nekem is 16 éves koromig senkim nem volt, aki nekem tetsztett annak én nem meg fordítva vagy csak leakart dönteni -.- szal sok sikert és akk legyen pasid amikor úgy érzed
2011. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

A tapasztalatszerzés fontos. Gondolj bele, ha neked mondjuk 23 évesen jön el az igazi, ő lesz az első, nem fog-e vajon érdekelni, hogy mással milyen? De igen, fog.


Nekem van olyan barátnőm, aki 10 éve van együtt a pasijával, ő volt neki minden téren az első, és most, tíz év után kezdett el őrlődni, hogy vajon az, amit ő jónak gondol, az tényleg jó-e? Olyannak kell-e lennie? Milyen lehet mással?


Ez előbb-utóbb megmérgezheti a kapcsolatukat.


Nem azt mondom, hogy állj le fűvel-fával. De légy egy kicsit nyitottabb, és ha valaki felkelti az érdeklődésedet, adj neki egy esélyt, és ne az lebegjen a szemed előtt, hogy úgysem ő lesz az igazi, és felesleges kör. Nincsenek felesleges körök, a tapasztalat nagy kincs.

2011. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Megkíméled magad a csalódástól, de gondolj bele, hogy mennyi jó dologtól vonod meg így magad. A tinédzser szerelem az egyik legszebb dolog, még akkor is, ha nem tart örökké. Meg kell tanulni veszíteni is, szakítani is, ez is része az emberi életnek. Meg hát, amíg az ember a nagy Őt keresi, miért ne érezhetné jól magát az esélyesekkel is?:)
2011. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Robbie Williams-nek is van egy száma, amiben erről énekel, de ő a pasik oldaláról közelíti meg a dolgot... Ott olvastam pár kommentet... Nekem nincs vele gondom... Én is hasonlóan gondolkodom! :) Bár annak is igaza van aki tapasztalatot akar szerezni... Ki tudja meddig él az illető! De ha nem találod a helyed, akkor csak azért, hogy legyen valakid azért ne pasizz szerintem...
2011. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És akkor arra gondolsz, hogy akivel majd 20 évesen elkezdesz járni, ahhoz mész majd egyből feleségül és életed végéig vele maradsz?

Az odáig oké, hogy 16 évesen még nem akarsz pasizni, ráérsz még vele, foglalkozz most csak a tanulással és a sporttal.

De valamikor úgyis elkezded majd és ahhoz, hogy értékelni tudj majd egy jó kapcsolatot és egy igazi férfit, mindenféle tapasztalatra szükség van, a rosszakra is! Különben honnan tudnád, hogy az, amit majd a későbbi férjed tesz és ahogyan viselkedik, az jó vagy rossz, ha nincs viszonyítási alapod?

Nem törvényszerű az sem, hogy ha valakivel jártál egy ideig, azzal rosszabb lesz a kapcsolatotok. Kulturáltan is lehet ám szakítani, sőt mindig úgy kellene.

Én kifejezetten örülök, hogy sok pasival jártam már a párom előtt (5,5 éve vagyunk együtt, van 2 gyerekünk), mert így nincs hiányérzetem és nagyon tudom értékelni a jó tulajdonságait, amik jó pár pasiból hiányoznak... :)

2011. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!