Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem leüvöltötte a fejem...

A férjem leüvöltötte a fejem mert összevéreztem a lepedőt. Jogosan bánt? Nem számitottam még menzeszre csak jött egy adag barnázás ciklus 22 napján.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 14:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Mire jó a mosógép...?Nem jogos,mert te arról nem tehetsz...az én párom ilyen esetben csak max,szólna ha észrevenné,de tuti nem üvöltözne velem...
2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Miert uvoltozik? Nem jogos. O mossa ki? Megtortenik ilyesmi. SZep kontrollalo alak lehet.
2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg emiatt ideges és ordítozik, akkor egy bunkó.
2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos.
2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

első te tuti hogy egy kisfiú vagy...úristen

_____

kérdező: természetesen nem jogos a kiabálása

visszavágtál? én tuti leüvöltöttem volna a fejét

nem te tehetsz róla

2011. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy ő mossa - e ki a lepedőt!


Ja, egyébként én egy férj voltam, azaz vagyok. :)

2011. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy bunkó (ne haragudj érte..de tényleg)

Ez bárkivel előfordulhat, velem is megesett már, ráadásul egy fiú haveromnál. Még ő sem csinált belőle ügyet, pedig nem élünk kapcsolatban, csak buli után nála aludtam.

Miért olyan nagy ügy ez? Ki lehet mosni azt a lepedőt.. ha meg nem, akkor is nemhiszem , hogy nincs másik a házban.

Sajnálom, hogy ezért üvöltözött :(

2011. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi másodosztályú paraszt.Nem elég,hogy havonta ezzel kell egy nőnek kínlódnia,még ordít is mintha Ő mosna.
2011. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jogos
2011. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

vérről van szó. és annyira fáj ez nekem és ma ebédkor is felhozta hogy akkor tegyek be valamit, de hát ha egyszer nem számitottam rá? 28 napos ált a ciklusom

persze kimostam reggel.csak attól félek mi lesz ha majd baba lesz és szültem például

2011. febr. 6. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!