Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék feloldódni...

Hogyan tudnék feloldódni Debrecenben, ha alig ismerek valakit?

Figyelt kérdés

Amikor felvettek az egyetemre, két éve, alig vártam, hogy elkezdhessem a szakot. Azonban gólyatáborba nem mentem el, s mint utólag kiderült, ez nagyon nagy hiba volt. Már az első naptól kezdve barátok szaladgáltak ide-oda, én meg nem mertem barátságot kezdeményezni, így másodévesként összesen 2 barátnőm van a csoportból.

Albérletben lakom két lánnyal, akik rokonok, így ők megintcsak nagyon jóban vannak, néha beszélgetnek velem, de semmi több. Ráadásul mindkettőnek komoly barátja van itt a városban, sok időt töltenek náluk.

Lehet, hogy a kollégiumban tudtam volna barátokat szerezni, de nem vettek fel. Húsz évesen nem vagyok képes barátok szerezni, ez enyhén szánalmas.

Mit tegyek?


2011. febr. 7. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

velem is ilyesmi van..én most keresek valami programot magamnak..eddig úgy néz ki kosarazni fogok,ott remélem sikerül kialakítani barátságokat :) szerintem te is keress valami elfoglaltságot,légy emberek közt.ha van 2 barátnőd általuk is megismerhetsz több embert

L/19

2011. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat máshonnan, nem csak az egyetemről lehet, menj be a mostani barátnőiddel a városba, biztos nekik is több barátjuk van és majd bemutatnak nekik is. Amúgy ha agráros vagy barátkozz anyukámmal, ő nagyon nyitott :DDDd de tényleg.:D
2011. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok. :)

Addig amúgy én is eljutottam, hogy kellene valami olyan program, ahol megismerhetnék embereket, de nem tudom, hogy mi lehetne ez. Sportolni nincs energiám a nap végén, mikor hazaesek a suliból. Olyan kapcsolatépítés kellene, ami a belvárosban van és sok a fiatal.

2011. febr. 7. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el táncolni. Feltölt, formában tart és sok sok barátot szerezhetsz.
2011. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!