Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek a ti krémeiteket...

Ha a férjetek a ti krémeiteket magára kenné mit szólnátok? én kiakadtam megvettem egy krémet 5ezerért ő meg magárakente 2 nap alatt amit én 2 hónapig picit kivéve használok

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 11:39
1 2 3 4
 1/36 yuda ***** válasza:
82%

Ez most komoly? beírod a gyakorikerdesekbe a személyes magánügyed,ahelyet, hogy megbeszélnéd vele?

Ez szerintem már pszichológiai eset és komoly függés.

..és még csodálkoznak,mitől mennek széta kapcsolatok -elárulom: kommunikáció hiányától.

2011. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Ha azt írom, hogy egy ilyen tettér megmérgezném, majd miután kínhalált halt, akkor legalább hat darabba feldarabolnám, betenném a fürdőkádba, majd felönteném sósavval, pár napot állni hagynám, majd kiöblíteném, ami nem folyt le a kádban azt pedig a wc-n lehúznám, akkor követnél engem?

Mit érdekel, hogy más mit csinálna ebben a helyzetben?

Én bizonyára semmit. Még annyit se, hogy egy percet foglalkozzak vele. Neked meg megér pár napos hisztit, hát csináld. Sőt, az üres dobozt vágd a fejéhez (én ezt csinálnám, ha én te lennék).

Istenem...

2011. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Cory Rose ***** válasza:
34%

Első, honnan tudod hogy nem beszéltek? Attól még lehet kíváncsi mások véleményére..


Egyébként én megvetetném vele. Ha 1-2x használna egy kicsit az oké, de ha elhasználja az egészet, vegye meg nekem újra.

2011. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan, állandóan egymás cuccait használjuk, és teljesen természetes nálunk. Ezek csak tárgyak, semmit sem jelentenek.
2011. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnék? Lássuk csak.


"Drágám, látom, használtad a krémemet, nem baj, de ebből nem kell olyan sokat kenni, nézd, megmutatom, ilyen pici bőven elég és kifejti a hatását, én 2 hónapig használom ezt a doboznyi adagot. De használd nyugodtan!"

2011. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%
mondd neki hogy mivel elhasználta vegyen 2 darabot, egyet neked egyet magának :)
2011. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%

Ezen hisztizel???

Más (igazi) problémád nincs?

2011. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
természetesen megbeszéltük. csak kiváncsi vagyok mitszólna. és a ti férjetek is elhasználja a cuccotok?
2011. febr. 8. 11:58
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

ugyanugy ahogy leirta a egyik hozzászoló

megmutatnám neki mennyi az ideális mennyiség de nem csinálnék ügyet a dologból

pasiból van honnan tudja

ja meg aranyosnak találnám hogy krémezget :D

2011. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%

használja,sokkal jobb az illatuk mint a direktbe férfi krémek

és nincs 2ezernél drágább krémem,szóval nem igazán zavar...

volt már hogy a nehezen kapható arckrémem egyszerre magára kente testápolóként...istenem,legalább puha a bőre

2011. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!