Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális öcsém van? Veletek...

Normális öcsém van? Veletek csináltak a tesóitok ilyet?

Figyelt kérdés

Az öcsém(11) hétvégén, amikor budapesten voltam fellépni feltúrta az egész szobám, az összes cuccom szétdoválva találtam, a gépem bekapcsolva vol. Nagyon nag kiupit csinált. Én meg anyáék előtt elejtettem egy megjegyzést h ha legközelebb bekapcsolja a gépem akkor kapcsolja is ki mert lemerül az aksi.. apa ezt hallotta és még le is ordított h ne szemtelenkedje a kisebbel...utána tegnap este kerem a naplóm h írkjak bele, de érdekes nem találtam meg sehol. Odamegyek a tesómhoz h mégis mit képzel, hogy elviszi meg amit egyáltalán csinált, ő 10 perc alatt előásta a naplóm és visszaadta, utána egész este piszlált, én meg otthagytam.másnap a suliba arra lettem figyelmes h mindenki levegőnek néz, mindenki utáll, a tesóm barátai ordibálják a titkaim, jól összerúgdosnak,kiközösít mindenki, pedig a naplómban egy szó nem volkt róluk csak arról a 2 emberről aki tetszett nekem, de őket nem érdekelte az öcsém hülyesége...

de most komolyan, ennyire rossz nem lehet, én mindig segítek neki, békénhagyom, nemhogy feltúrom a szobáját és a naplójáról készült képeket mutogatom a suliba...

csináltak valakivel ilyet valaha is?

l/13


2011. febr. 8. 14:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én öcsém szembelőtt, szerintem te még jól megúsztad.

Engem mindenki kalóznak gúnyolt a suliban, a szemfedő miatt.

2011. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szemét egy öcséd van:( Adnék neki egy jó nagy pofont...

Tudom, akkor te leszel lebaszva... De mondd el a szüleidnek a kis húzásait...

2011. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

jujj remélem már jobban vagy...:(

de azért elég rossz vol innen-onnan hallani a dolgaimat:(

senki se akar beszélgetni velem

2011. febr. 8. 15:06
 4/23 A kérdező kommentje:

2.nak

úgyis neki hinnének//mindig én vagyok a rossz nővér...):

2011. febr. 8. 15:07
 5/23 anonim ***** válasza:
Ááá.. Régebben nálunk is így volt. Hogy mindig a hugom, a hugom.Most már annyira nem, de tudom milyen:S
2011. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Bocipók ***** válasza:
100%

Én is megcsapkodnám, ha ilyen hülye.

Ha már úgyis te vagy a "rossz" nővér, akkor legalább legyen alapja...

2011. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

sztem nem éri meg:(

1év gép tv nélkül+szobafogság

ááá inkább nem:(

2011. febr. 8. 15:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi tehet tenni? Én még nem találtam meg rá a választ, pedig már én is évek óta keresem.

Nekem húgom van, az idén 19, de olyan 15-16 éves szinten van. Nem segít a házimunkában, még a szobáját sem hajlandó takarítani, árad ki belőle a bűz, olyan mintha legalább megöltek volna valakit bent. Neki minden kell, ő mindent megkap, de nem hajlandó vigyázni rá. A 150 ezer forintos fényképezőgép ott van valahol bent az ágya alatt a kupiban, a macskáját meg én etetem.

De ha véletlenül rá szólok, akkor én vagyok a rossz és hagyjam békén, mert még kicsi. Na de ha hamarabb jön haza mint apám, vagy épp csak ketten vagyunk itthon, akkor jól kiosztom mindig, persze minden csoda 3 napig tart, úgyhogy 3 naponta leordítom a fejéről a haját. Kicsit fárasztó néha, de jobbat még nem találtam ki.

2011. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

tényleg szemét az öcséd. tessék otthon nagyon szomorkodva elmesélni a szüleidnek, hogy mit csinált és most mennyire rosszul érzed magad. ha normális mondod el nekik, biztos megértik.


öcsédet meg véletlenül öntsd le egy pohár jég hideg kólával...

2011. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Nem túl szépen, de azért normálisan, talán csak fog érni valamit.
2011. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!