Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megdobnak kovel, mivel...

Ha megdobnak kovel, mivel dobsz vissza kenyerrel vagy kovel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 11:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsonak:En is tobbnyire kenyerrel szoktam es mar megkaptam, hogy hulye vagyok. Nem vagyok hivo (bar erdekel a vallas) de ugy gondolom az ember minden helyzetben maradjon ember. Indokolatlanul nem dob felem senki kovet, hat megprobalom megerteni, lehet, hogy csak rossz napja volt, nekem is van es en is reagalok ingerulten, ez nem jelenti hogy a masik rosszat akar nekem. 1000 dolog lehet amit nehez megertenunk, mert mindenkinek mas az eszjarasa. Mas kulonben, mig en kenyeret adok vissza, sokszor sokkal jobban reagalja le a masik, mint ha kovet dobnek. Megbeszeljuk es gyorsan elrendezodik, arrol ne is beszeljunk, hogy az en meltosagom mindenkepp megmarad, meg abban az esetben is, ha o ezt akkor meg nem veszi eszre, de en tudom es ez a legfontosabb. Sajnalom azokat akik csak a kovet latjak.
2011. febr. 10. 11:45
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... én sem vagyok vallásos, nem azért viselkedek így, mert ezt tanultam. Ilyen vagyok, nem is tudok megváltozni. Pedig nagyon sokan próbálták ezt már tőlem elvárni, követelni...
2011. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ ki teszi.

Ha aki megdobott, alapjában nem jó ember, próbálhatnék én akármilyen tündibündi jókislányként a lelkizés útján a békére hatni, nem lehet, ha ő nem fogékony rá.


Ha meg a kő amivel megdobott olyan súlyú volt hogy az alapvető módon sértett engem vagy szeretteimet, akkor konkrétan hülye lennék kenyérrel kínálni......jókislánynak lenni nem mindenkivel szemben éri meg.

2011. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én sajnos 10X akkora kővel...
2011. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
"Ha megdobnak kővel, taposd ki a belét!"
2011. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Általában semmivel, ha a "kő" kellően nagy, akkor onnantól számomra az az ember nem létezik, ha keres nem válaszolok, ha hozzám szól nem reagálok, stb.

Ha nem ennyire nagy, akkor sem reagálok semmit, csak tisztázom magam, akkor is, ha ezzel a másiknak gondot okozok, ő ásta a vermet ugye.. Megint más eset a szóbeli inzultus, a barátaimnál ezeken általában csak nevetek és aztán elfelejtem, ha valaki nem a barátom akkor is csak nevetek rajta, de mindent megjegyzek az utolsó szóig, nem kezdem el látványosan levegőnek nézni vagy utálni, de akkor úgy állok hozzá, ahogy ő is hozzám..

2011. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mennykővel:)
2011. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
sziklával.
2011. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hangulatomtól függ, ha nagyon rossz, akkor egy tízes háztömbbel :)
2011. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gránáttal vagy atombombával.
2011. febr. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!