Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek apának a 40....

Mit készítsek apának a 40. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Apa jobban szereti a saját kézzel készített ajándékokat. Szeretnék neki valami különlegeset készíteni, de nincs ötletem mi legyen az.
2011. febr. 10. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az sok mindentől függ, mit szeret csinálni szabadidejében?
2011. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hát igen, ez tényleg attól függ, mit szeret csinálni az apukád.


Ha szeret

- olvasni: könyvjelző

- barkácsolni, horgászni: valami doboz, amiben csavarokat, horgászcuccokat tárolhat, kis díszéséssel, felirattal

- főzni: egy kötényt veszel, amire valahgy ráteszel egy "Apa a legjobb szakács" feliratot (asszem vannak valamiféle pólóra vasalható betűk)


Vagy, ha szokott sörözni: egy söröspohárra üvegfestékkel felírod, hogy "Apa söre"


Nézelődj netes kreatív-hobby oldalakon, vagy kukkancs be egy kratív-hobby boltba, ott szívesen segítenek, meg találsz ötleteket, mintákat is. Lehet, hogy pont ott nézelődve jut eszedbe, hogy minek örülne.


Én is így kutakodtam az esküvői meghívónk elkészítéséhez, és jó ötleteket gyűjtöttem be.


Sok sikert.

2011. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!! Nagyon sokat segítettél:) Szeret olvasni és barkácsolni is, és néha iszik sört is:) Mivel kerek születésnap lehet, hogy mindegyiket megkapja :P
2011. febr. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!