Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ekkora...

Mit lehet kezdeni ekkora gonoszsággal és butasággal?

Figyelt kérdés

Igazából semmit nem ártottam neki, csak szívből utál! Mindenbe azt keresi,hogy hol tudna belém kötni,akkor jön a hülye leveleivel amit olyan trágárul ír meg ami kiveri a biztosítékot...mint egy utolsó kocsis!

Ki akarna utálni a családból, de nem sikerül neki. Vagdalózik, hogy a férjével megbeszélték, hogy én ilyen meg olyan vagyok közben a férjével beszélem meg a felesége újabb kirohanásait nevetve! Minden családtagnál próbál besározni, légből kapott hírrel dobálózik, hogy az én férjem így csal meg meg úgy (ami ha igaz is lenne se az ő dolga lenne)hozzátéve, úgy hogy ő legalább 5 ször csalta meg férjét! Sorolhatnám!

Engedjem el a fülem mellett, ne foglalkozzak vele vagy ti mit ajánlotok?


2011. febr. 12. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs. Kiről van szó? És mik az előzményei?
2011. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Anyóspajtás.....?
2011. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
HEE?
2011. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne válaszolni, ha tudnánk kiről van szó. :)

De általánosságba egy olyan emberrel szemben aki így viselkedik - szerintem - egyetlen mód van: mégpedig az, hogy nem foglalkozol vele, nem reagálod le amiket mond, nem engeded, hogy felbosszantson, hogy hasson rád. De ha mégis valahogy reagálnod kell, akkor reagálj úgy, mint egy beteg ember felé, szeretettel simogasd meg a buksiját és mond azt "jól van, ne aggódj, meg fogsz gyógyulni" és hasonlók. Ezzel teljesen letaglózod majd.


De persze, hogy kinek van valójában igaza, az sose derül ki.

2011. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden gonosz, acsarkodó embert sajnálni kell mert vmi miatt ilyen lett, gondolom te is tudod milyen trauma érte és vált ilyenné?
2011. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!