Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthatatlan a helyzet!...

Tarthatatlan a helyzet! Kibékíthetném a szüleimet valahogy?

Figyelt kérdés

fateromnak egy hónapja agyvérzése volt,azóta minden baj....most éppen anyámat nyírja,folyamatosan mindenért és már én is totál kivagyok!!igaz nemvagyok már kisgyerek(26 éves vagyok,már férjnél,és itt lakunk anyuéknál)

jelenleg azért áll a bál,mert anyám tanfolyamra jelentkezett,ami a munkahely megtartásához nélkülözhetetlen,és ez apámnak nem tetszik,mindenféle ocsmánysággal vádolja,hogy nem is dolgozni jár,meg,hogy a tanfolyam is csak egy indok...szerinte a főnökével van "jóban".szóval a megcsalás a mániájává vált!(DE EZ KIZÁRT!)szörnyű ez az egész:egy hónapja még azon sírtunk,hogy apám túléli e az agyvérzést.mostmeg pont ő a cirkusz forrása.

rettenetes látni, hallani,hogyan nyírják egymást,25 év házasság után!!!

már az is felmerült bennem,hogy valami maradandó károsodás érte az "agyát"(magyarul bolond!)

már elegem van ebből az állandó tróger veszekedésből ami rányomja a bélyegét az én magánéletemre is...

hogyan oldhatnám meg ezt a helyzetet???


2009. febr. 11. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

több lehetőség is van.

Hidd elnem olyan szörnyű a helyzet ha tudnád milyen családba kell élnem.

1.költözz el

2. meg kéne vizsgáltatni a fatert mert lehet hogy tényleg károsodott az agya.

Nem hinném hogy olyan szörnyű a helyzet összehasonlitva mondjuk velem.

2009. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szabad tudni a helyzetedről?

érdekelne mások,hogyan élnek!!

2009. febr. 11. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém agyvérzés nélkül csinálja ezt, és anyut meg engem is anyagi zsarolásban tart.


Figyelj, ha előtte nem volt ilyen, apádat meg kéne nézetni orvossal, mert nem kizárt, hogy tényleg károsodás érte, és amiatt változott meg így. Ez nem normális dolog, ha előtte más volt. És ne szégyelljétek, erről egyikőtök se tehet.

2009. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!