Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyának, h tiltása...

Elmondjam anyának, h tiltása ellenére is együtt vagyok vele? Meg fog vajon érteni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és van egy 22 éves barátom,akivel nagyon szeretjük egymást.Először sak barátok voltunk,amolyan lelkitámasz félesége egymásnak,majd lssanegymásba szeettünk.Engem kirángatott a depressziómból(nélküle érzem visszaesék)és megmentett az öngyilkosságtól.Ő több nekem,mint egy szerelem..olyan mintha a másikfelem lenne..nélküle nem tudnék létezni..Anyám viszont eltiltott tőle(úgy tudja soha nem is volt köztünk emmi..csak én szerettem volna,h legyen) és úgy érzem,h nem is a korkülönbségnek,hanem annak volt ebben nagy szerepe,h nem túl gazdag és nem is túl jóképű(legalább is anya nem találja annak) Imádjuk egymást ezzel a fiúval,azt mondta kész rám várni bármennyi időt..

Titokbanszoktunk találkozni,de ez nagypn nehéz.Énnem akarok várni..szerenénk már moziba menni,filmetnézni vagy csak úgyegyszerűen együtt lenni,félelem nélkül.

Nem udom mit tehenék/tehetnénk.Szeretném ha anya is elfogadná az életem értelmét...


2011. febr. 12. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer üljetek le együtt te a pasid meg édesanyád, és beszéljetek a kapcsolatotokról. A barátod már felnőtt, és felnőttként tud beszélgetni az anyukáddal.Valószínű hogy anyukád nem azt látja a pasiban ami a valóság, ő egyszerűen félt téged.

Mondjátok el anyunak, hogy vigyáztok egymásra, nem akartok titkolózni, bujkálni, ki kell hogy érdemeljétek a bizalmat.

A tiltás és a titkolózás az nem vezet semmi jóra.

Fel kell hogy vállaljátok egymást és a kapcsolatotokat, anyukád pedig meg kell bíznia bennetek. Ne csapjátok be, a tiltott viszony kiderül és akkor nagyobb lesz az ellenszenv.

Értelmesen is el lehet mondani a célotokat egymással. Nyíltan, őszintén.

Lehet hogy előszőr dühös lesz, de naktek meg ki kell érdemelni a bizalmat. Ti csak áljatok a dologhoz becsülettel és egy csepp türelemmel.

Egyik anyukának sem könnyű megemészteni hogy a kislánya nagylány lett, és anyu helyett egy férfira vágyik.

2011. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz eset, megértem anyukád félelmeit is, mert elég nagy a korkülömbség, és az is lehet, hogy jobbat képzelt el a lánya mellé. De előbb-utóbb csak elfogadja...
2011. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Fiatal vagy még,csak most Ő az életed értelme.Adja az ég,hogy tényleg annyira szeressen mint írod.Engem is tiltott anyám 1x egy pasitól.Ne mond meg neki.Úgyis csak a balhé lesz belőle.Tudsz vele anélkül is lenni,hogy mutter tudna róla.A kérdés csak az,hogy a fiú mire várna bármeddig?Hogy megfektessen?
2011. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Előbb szerintem csak azt adagold be,hogy barátként mit jelentett neked.
2011. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8 év most még sok, de 6 év múlva teljesen más lesz a felállás. Nehezen fogják ezt a szülők megérteni.
2011. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a 22 éves barátod a csodatevő jó tündér, sőt maga a megváltó, anyukád meg a gonosz banya a vaslapáton a macskával!


Kb ezt írod le!


Mi itt a kérdés?

2011. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Igen, anyádnak igaza van, eléggé gáz 14 évesen egy 22 éves pasi. Újra ismétlem önmagam: rohadtul nem értem a depis embereket: annyi szép dolog van a világon aminek lehet örülni, b@szki jódolgodban nem tudod hogyan hisztizz! Lehet jönni hozzám takarítani!!!! Ha ez nem tetszik, tessék örülni annak, hogy süt a nap, hogy látsz egy lepkét, hogy nől a fű, és akkor pont nem leszel depis! Elkényeztetett kis rib@nc vagy! ENNYI!
2011. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Lehet megoldást jelentene, ha felvinnéd egyszer a srácot bemutatni, így Anyád is látná, hogy normális, megbízható ember. Elmondhatnád Anyukádnak, hogy mennyit köszönhetsz ennek a srácnak,és hogy nagyon szereted. Nem azt kellene nézni, hogy milyen gazdag vagy ilyesmi, hihetetlen, hogy milyen számító. Mond meg neki, hogy szerinted nem ezen múlnak a dolgok. Elmúltál már tizennégy, úgyhogy a srácot vagy téged már nem cs.sz.gethetnek emiatt, ha akartok, nyugodtan járjatok együtt, és nyugodtan vidd fel filmet nézni, Anyádnak ehhez semmi köze. Fogadja el idővel és pont. (Zárójelben megjegyezném, Anyád is tehetett volna valamit, hogy ne válj depresszióssá stb., ha meg nem, akkor fogadja el, hogy nincs bizalmi kapcsolat, és legalább azt ne rombolja, ami jó az Életedben).
2011. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:53


Hihetetlen, mekkora bunkó vagy.

Neked ebben az a legdurvább, hogy léteznek depressziós emberek???


:S

2011. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát nehéz lesz vele megértetni..valahogy majd megpróbálom akkor..Csak fura lsz,mert azt hiszi jelenleg semmi közünk nincs egymáshoz..
2011. febr. 12. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!