Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőfaterom kollégájával...

Nevelőfaterom kollégájával kölcsönös a szimpátia részemről és részéről is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő szeretne kapcsolatot tőlem ( párkapcsolat nem szexuális dolog) nem tudom mit csináljak. Csak nevelőfaterom kolégája hogy nézne az már ki?
2011. febr. 15. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
simán összejöhettek hány éves vagy?
2011. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19
2011. febr. 15. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy már kislány, 19 évesen miért ne fogadhatnád el a pasi közeledését? Hány éves? Mert az, hogy a nevelőapád kollégája, nem jelent egyet, hogy akár apád is lehetne. Bár szerintem nem a korkülönbségen múlik egy kapcsolat tartóssága sem. Ha neked is szimpatikus, miért ne? Még ha a testvére lenne, akkor is belefér, mert nem vér szerinti rokon, csak azt sokan furcsának tartanák.

Közeledjetek egymáshoz, és az idő majd mindent megold.

Mindenesetre légy boldog:)

2011. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a nevelőpapád kollégája? Ha korban hozzád illik,nincs ebben semmi rossz. Nem vagytok rokonok,és már Te is felnőtt vagy.
2011. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
29 éves
2011. febr. 15. 14:29
 6/10 tetris ***** válasza:

Egyáltalán mi a problémád?

19 éves vagy. Felnőtt, épeszű ember, a legszebb korban.

Ő 29 éves. FElnőtt, korban megfelelő hozzád.

Kölcsönös a szimpátia. Ez maga a tökéj. (tökély?)

Mostohaapád kollégája. Na, és akkor mi van? Tiltja ezt valami jogszabály, hogy összejöjj vele?

A nevelőapád ismeri, tehát máris tudsz néhány jellemző vonást róla, nem egy tök ismeretlen személy.

Mi akkor a gond?

2011. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Hajrá, mindent bele. Igazuk van az előttem íróknak. Legalább ismeri már a család. Gondolom, szokott hozzátok menni, innen az ismeretség, és akkor a szülők is szimpatizálnak a pasival. Nem egy idegent kell bemutatnod nekik. Itt az idő, hogy lépjetek...
2011. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma 14:15-ös vagyok: Sok boldogságot!
2011. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tetris ***** válasza:
Én is sok boldogságot kívánok nektek!
2011. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. febr. 16. 08:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!