Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire méltatnak?

Tényleg ennyire méltatnak?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapom és nem tartom egy nagy eseménynek, de most így estére eléggé elkeseredtem, hogy alig köszöntött fel pár ember. Nem vagyok nagy társasági ember, a 2 legközelebbi barát felköszöntött, ugyanakkor szobatársaim kollégiumban már nem (5 ember), saját bátyám nem hívott, pedig jó a kapcsolatunk. Nem fogok különösebb ajándékot sem kapni. Tudom ez nem egy eget rengető probléma, de rám jött a sírás is. 17/lány
2011. febr. 18. 22:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Én nem azt vártam, hogy majd tömeges felköszöntésben lesz részem, mert nincs annyi barátom, de az a pár számomra fontos ember és akikkel együtt élek azok nem voltak képesek két szót kibökni.
2011. febr. 18. 22:26
 2/30 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Evvel én is így vagyok. Már maga az örömmel töltene el, hogy gondolnak rám és eszükbe jutottam! Ez többet ér minden ajándéknál!

Boldog Névnapot!

2011. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%

"Ma van a névnapom és nem tartom egy nagy eseménynek"


- Úgy tűnik, mégis annak tartod. Viszont ha Te tényleg nem tartod fontosnak, más miért ne felejthette volna el véletlenül?

2011. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Isten éltesse a kedves Bernadetteket, boldog névnapot kívánok!
2011. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ismeretlenül is boldog névnapot kívánok neked!
2011. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Egész nap nem érdekelt különösebben, de most eltört a mécses, hogy még ennyit sem kapok. Ezen a pár emberen kívül, akit felsoroltam meg szinte senkim nincs. Anyukám nem él, apámtól meg kaptam egy habfürdőt ajándékba, hát ez is vicces volt....
2011. febr. 18. 22:35
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A névnap nem egy olyan "nagy ügy" ám. Apukádtól pedig szép volt a habfürdő, ne az értékét nézd, hanem hogy eszébe jutott, és még fel is köszöntött! :) Vagy ha egy arany nyakláncot kaptál volna, annak jobban tudtál volna örülni?


A szülinap szerintem sokkal fontosabb!


Egyébként pedig Boldog Névanapot kívánok Neked tiszta szívemből!

2011. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Végül is tényleg szép tőle, tavaly még ennyit sem mondott,tett. Mindegy, köszönöm a válaszokat, le kellett írnom.
2011. febr. 18. 22:42
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
BOLDOG NEVNAPOT!!!!!!!! KIVANOM,HOGY SOHA NE LEGYEN NAGYOBB PROBLEMAD AZ ELETBEN!!!!!
2011. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot kívánok!!! Ne keseredj el!
2011. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!