Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Sítva ébredtem lfe ma reggel, ugyanis azt álmodtam, hogy apa elhagy minket, 3 évre.. és én odamegyek hozá valamilyen úton móón és sirva ordibálok vele h hogy hagyhatál el, de apa csak ott ált némán behunyva a szemét és elmeregngett magában, így ébredtem fel.

majd anya ládta h valami bajomvan, bejött, elmondtam neki az álmom, elmesélte h apának mennyire fontos a rend stb , és h én ezzel szívom az energiáját stb,

és mondom azért túlzásba nem kell esni, és mondja anyukám, hogy na látod ebből látszik, hogy nem szereted!.. nekem úgy kikerekedett a szemem, ( vele értek a legjoban egyet, mármint apával, ugyanazok vagyunk kivülröl belülröl, anya kicsit furcsa ember, söt nemis midnig bizok meg benne, van rá alapom, a bátyjám meg egy gépfüggö, apának mindent elmondok, megbeszélek vele)

és monodm mi, szerinted h nem álnak derékszögbe a könyvek ebböl látszik h utálom? milyen alapon hozod te ezt fel.

mondja anya: tudod mit, tartst rendetlenséget, majd ha egyszer csak apád kinyúvad.. és elment be csapta mögöttem az ajtót

de előtte mondtam is neki h folyton ilyeneket álmodok, hogy elhagy vagy ő (anyukám) vagy pedig apa. és sírva ébredek fel, hogy nem kapok levegöt a sirástol.

16/L


2011. febr. 19. 09:27
 1/5 A kérdező kommentje:

*sírva

bocsánat a helyesírási hibákért, kicsit ideges vagyok

2011. febr. 19. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleidnek rossz a házassága, és anyukád téged hibáztat ezért. Nekem nagyon ez jön le. Te is magadat hibáztatod, azért álmodsz ilyeneket. Ha apukád el is költözik, az nem a te hibád lesz. Próbáld kivonni magad az otthoni dolgok alól, és ne hagyd, hogy anyukád tönkre tegyen. Ha mégis válásra kerül a sor, hát maradj apukádnál, mert anyukád lelketlenül bánik veled, és ki fog késziteni. Bármi is történik a szüleid házasságával, az nem a te hibád lesz, és te nem is fogod tudni megoldani. Ez a kettőjük dolga, ezt mindig tartsd észben!
2011. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már vagy kiskorom óta, midnig én akadályoztam meg, hogy szétváljanak már vagy 6-ot beinditottak,

anyát ugymond szeretek hiszen az anyukám

dehát tesz nagyon durva dolgokat, másal csak ugy elmegy.. meg ilyesmik... hna ez az amit apát stressz helyzetbe hozza, ugyanis apát baszogatják, nincs egy nap szabija sincs, és vasárnap este 9kior képesek behivni

apát nagyon de nagyon szeretem, és apa mondta nekem h a legnagyob stresszhelyzete az életében,, anya.. és mind ketten pontosan tudjuk h miért..

anya.. nagyon felszines .. nagyon..

de hogy lehet ilyet mondani? hogy nem szeretem, nagyo ki vagyok bukva még mindíg, aztán most h mondta h rendetlenség

elkezdtem rendet rakni.. már csak sajat magamtól is. mert .. mert kell

de nagyon köszönöm szépen a válaszod !. ment a pont mindenképpen. de még mások véleményét is szívesen várom. köszönöm elöre is a válszokat !

2011. febr. 19. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyan akadályoztad meg a válást?


És miért, ha egyszer ilyen rossz az életetek?

2011. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akor még nem tudtam, iylen titkokat

én mentem oda az egyikhez szedtem ki belöle a mondanivaloját majd a másikhoz és midniig h neki eztkéne nekimeg azt kéne. és mindig kibéküldtek

mostis mikor már tudtam ezeket a titkokat, azt akartam h váljanak el, hogy apával élhessek,.. de nem bírtam megtenni, hiszen annyi álmom volt már h anya elhagyott és zokogva ébredtel fel belőle, ok h nem szeretem sok esetben. amit tényleg igaz, mert elég durva dolgokat művelt,

de ne tudom megtenni, hogy szia anya.. majd valamikor találkozunk,

egyszerűen nem bírom megtenni.

2011. febr. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!