Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseltétek az "egykévé...

Hogyan viseltétek az "egykévé válást"?

Figyelt kérdés

Hogyan viseltétek az "egykévé válást"?

15/L vagyok. Nővéreim 24 és 25 évesek. Még mind a ketten itthon laknak, egy ideig még így is lesz sztem. Viszont van barátjuk. Főleg a fiatalabbnak komoly. És semmi bajom Velük, összeillenek, a pasi is nagyon rendes. Csak olyan furcsa...tesóimmal nagyon közel állunk egymáshoz, de egyre kevesebb időnk van. Dolgoznak, viszonylag jó munkahelyen, de ott vannak 8-5/6ig. Tehát a reggeli rohanásban találkozunk és este. De este néha már épp hogy hazajött, megy is el a barátjához (másik város, de autóval 20-30perc) És ha nem is ott van, akkor meg a barátja van itt. És tényleg rendes, csak néha hiányzik az, hogy 3asba dumáljunk "csak csajok" :DD És persze szokott még ilyen lenni, csak ugye kevesebb időnk van egymásra.


Tehát mit javasoltok? :) Ne értsétek félre, megértem, hogy ez történik, tudom, hogy természetes és csak kevesebb lesz ez az idő, ha össze is költöznek. Aranyos tesóm is, mert néha ha mennek valahova, hív engem is, tehát nem hanyagol de akkor is:D


Hogy fogadjam ezt el?

Előre is köszi! :DD


2011. febr. 20. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
ez a kérdés már volt, én azt tanácsolom, hogy ha ennyire szeretetre vágysz, vagy biztatásra akkor ne ide írd ki állandóan ezt a kérdést, hanem beszélj a nővéreiddel
2011. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen én is olvastam, és válaszoltam is rá.
2011. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézek fel minden nap, így még nem találkoztam a kérdéseddel. Mindenesetre örülök, hogy leírtad. Nekem is hiányzik a testvérem, csak ez esetben én váltam ki a családból. Sajnos az érzés megmarad, ezen nem lehet változtatni. A szülôknek is ilyen lehet, ha kirepül a csemetéjük otthonról. Beszélj velük többet telefonon, vagy e-mailezzetek, találkozz velük amennyit lehet, de ne akarj annyit, amennyit azelôtt. Ezt csak akkor tudod majd elfogadni, ha el telik egy kis vagy sok idô. Majd ha neked is lesz párod, vele akarsz majd lenni és akkor majd megérted és könnyebben elfogadod.
2011. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kellett volna mégegyszer kiírnom szóval bocsi :DD


De nembírtam ki, gondoltam hátha kapok több választ, mert tényleg eléggé szomorú vagyok


(nyugi, többször nem írom ki)

2011. febr. 20. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, minek kell egymást fegyelmezni. Van itt avlaki, aki folyton számon tartja, hogy ki mit mikor írt ki. Na és? Ne olvasd el, ha fáraszt. A kérdezőnek meg annyit: nem kell bűntudatot érezned emiatt.


És a válasz: Nem vagy már kisbaba te sem. Most a testvéreid életében ez van, most van itt az ideje. Ne szomorkodj. Neked most az a lecke, hogy magadból faragjál egy magadnak megfelelő embert. Élvezd az önállóságot. Élvezd, hogy helyt kell állnod magadért, hogy önállóan dönthetsz. Majd aztán te is felnőtt leszel, de már nem az ő kistestvérük, hanem egy saját. különálló egyéniség.

2011. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Testvérem és én köztem is hasonló a korkül. (11 év) De a mi kapcsolatunk totálisan megromlott. :S Azt tudnám tanácsolni, hogy keresd a társaságát, még ha fél óra vagy akármennyi időről is van szó és beszéljetek.:)

Persze, ez természetes folyamat,meg ahogy írtad, hogy ők is hívnak ez nagyon jó.:) Szal valószínű, ők nem olyanok, mint a testvérem.:D

De mindig jobb "megelőzni a bajt".

2011. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a partnak a másik oldalán. Nekem a páromnak van egy 15 éves húga. Itt én vagyok a barátnő.

A párom húga is kicsit így viselkedik mint Te. Próbálom a tetteimmel megmagyarázni, hogy én "nem veszem el" tőle a bátyját, és sosem akarok a helyébe lépni, játszani a nővérkét vagy ilyesmi. Távol álljon tőlem. Próbálok vele beszélni, közeledni hozza, és igen próbálom elhívni ide-oda. Meg gyakran biztatom a páromat is, hogy inkább kicsit legyen a húgával. A helyzet nálunk az, hogy a párom nem lakik már otthon, így ők sokkal kevesebbet találkoznak, de sokat beszélnek telefonon, ilyesmi.

ne feledd a testvéred, örökre a testvéred marad, bármi történik. Az életnek valóban ez a rendje...de hidd el a testvéreidre bármikor számíthatsz:)

2o-l

2011. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ :))
2011. febr. 22. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én tényleg egyke lettem 20 évesen!!!

Szóval örülj a tesóidnak, hogy találkozhattok ha kevesebbet is!!!!

2011. febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!