Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nálam...

Beleszerettem egy nálam majdnem 18 évvel idősebb, számomra (a jelenlegi helyzetben - amit nem részleteznék) teljesen elérhetetlen férfibe, aki mindemelett ismert személyiség. Mit tegyek, hogy elfeleljtsem?

Figyelt kérdés
Egyikőnk sem házas, de még élettársunk sincs. Tehát nem ez az akadály.
2011. febr. 21. 20:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
75%
hat akkor mi?ha a vanzolom kolcsonos akkor kit erdekel ki mit mond?Mond el neki vagy mar tudja?
2011. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy a vonzalom nem kölcsönös... :( Csak az én felemről van vonzalom.
2011. febr. 21. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd...totálisan egy cipőben járunk. Egy éve reménytelenül szerelmes vagyok ugyanilyen helyzetbe egy férfiba, és képtelen vagyok kiverni a fejemből. Pedig egy darabig úgy tűnt, kölcsönös a dolog. Lassan úgy érzem belebetegszem, már enni is alig bírok :(
2011. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
20:23-as: dettó, ráadásul naponta látnom kell az illetőt, így még nehezebb elfelejteni. Még rosszabb lesz, ha látom, kivel kavar az orrom előtt. Ha tudnám a tuti receptet, elmondanám... :-(
2011. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon sajnálom! Teljesen megértelek, én is így vagyok, mint te. Azzal a különbséggel, hogy az én esetemben a vonzalom sosem volt kölcsönös (Ő nem is ismer engem). Viszont - hála Istennek - nekem az étvágyam az kitűnő, de sokat szomorkodom... :(

2011. febr. 21. 20:37
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
20:23 vagyok: remélem egyszer túlleszünk rajta. Bár én egyre inkább úgy érzem, ha belém rúgna hármat és megalázna, akkor tudnám csak elfelejteni...lehet hogy én megpróbálom. Próba, szerencse...
2011. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20:56-os: tapasztalatból mondom, akkor sem fogod... Lehet, hogy az ilyesmin csak az idő segít - ha addig bele nem betegszik az ember. (20:36-os)
2011. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer persze h nem vonzodik,ki az ? megprobálhatnánk kitalálni vmit!
2011. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szívesen írnám le a nevét, ha nem haragszol/haragszotok. Nem tudom, hogy mit lehetne kitalálni, mivel jóval fiatalabb vagyok, mint ő... :S
2011. febr. 22. 14:38
 10/15 anonim ***** válasza:

20: 56 vagyok

Én mondjuk újra próbálkozom...szerintem te is próbálkozz. Mit veszíthetsz? Komolyan, lassan úgy érzem, hogy már méltóságom sincs, amit elveszthetnék, mert bármire képes lennék érte.

2011. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!