Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne bezáratni...

Hogyan lehetne bezáratni teljesen mindegy, hova? Ez minősülne már pszichiátriailag visszaminősíthetőnek?

Figyelt kérdés
NEM NORMÁLIS!! Komolyan mondom, anyósom maga a két lábon járó gonoszság.Mikor ideköltöztünk, komolyan, minden rendben volt.Volt munkám, volt életem.A párom nem dolgozott, mielött anyóshoz költöztünk volna, szinte én tartottam fennt magunkat.Most fordult a kocka, nekem nincs munkám, páromnak van.Én vagyok itthon, és idegesít, direkt.Ha kicsit is kiteszem a lábam, átrendezi a szekrényeket, belenyulkál, még a tamponjaim közé is.Külön konyhán vagyunk, de csak a mi fűszerünk, olajunk, kajánk fogy. Pedig már meg is vádolt (alaptalanul) hogy loptam tőle egy rostosüdítőt, ezt-azt. A mi öblítőnk, a mi mosóporunk fogy, a mi életünk megy tönkre teljesen.A macskához beszél,közben elmondja a gonosz kis gondolatait.(Persze hogy mi halljuk) Mondta neki a párom hogy el fogunk menni, ne aggódjon,erre mikor jövök haza, egyik nap, már ki volt pakolva egy csomó cuccom. Csak nekem, mert anyós azt mondta, a fia marad, én menjek.Eddig tegeztem (ő ajánlotta fel) tegnap megkérte a páromat, mondja el, ezentúl le ne tegezzem, magázzam. El is mennénk, minden nap felhívok gyárakat, üzleteket, kell-e munkaerő, már bárhova elmennék dolgozni, csak vége lenne ennek a rémálomnak.Egy fizuból meg elég nehéz elmenni albiba.. Már komolyan, volt hogy az öngyilkosságon gondolkodtam... :,(
2011. febr. 22. 12:10
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Bekattant az öreglány annyi bizonyos. Jaj de jó lenne ha sikerülne onnan elköltöznötök.
2011. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled. Köszönöm. Én is reménykedek.. :(
2011. febr. 22. 12:20
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez nem könnyű,tipikusan úgy viselkedik,mint akitől el akarják venni a pici fiát,csak azt felejti el,hogy ő már nem akar anyuci szoknyája mellett élni.Megbolondulnék ilyen anyós mellett...valahogy próbáljatok elköltözni,szobátokat kulcsra zárni,ne turkálhasson...
2011. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
66%

Férjednek kéne leállítani, sajnos még nem adott okot, hogy bezárasd, bizonyos kor után a nőknél ez a "normális".

Nem tudsz mit csinálni.


Esetleg tisztázd vele, hogy a fia nem fog maradni, ha beledö.glik, akkor se, mert a te férjed, és ha lesz munkád, itt se lesztek, ő meg éljen meg egyedül, a kis nyugdíjából, mert te az ajtót nem nyitod rá még egyszer az életben, ha hetekig a sz..ban fekszik, akkor se.

Jó-e így neki, mert neked megfelel.


Az öregek otthonába tudjátok beadni, de oda van elég borsos "belépő", amit nem hiszem, hogy ki tudtok fizetni.

2011. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
94%

Vicces lehet egy kivülállónak, de gondolom igen nehéz neked.


DE az ö háza az ö vára. Esetleg költözz oda ahol elötte laktál, vagy közösen a te szüleidhez.

2011. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Szerintem hagyd ott őket! A szüleidhez menj vissza és ha a párod igazán a Te oldaladon áll, ideglenesen költözzön ő is oda. Amint találsz munkát, elmehettek albiba. Azért írom ezt, hogy a Te oldaladon áll, mert nálunk a férjem az anyja oldalán állt mindenben, ezért el is hagytam egy idő után. Sajnos egyre több az ilyen önző anyós, aki mindenkit el akar szakítani a kisfiától, mert félnek egyedül maradni.
2011. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Borzasztó lehet együtt élni így valakivel, sajnálom, hogy így alakult! Az öngyilkosságot azonnal felejtsd el! Még születhetnek gyermekeid, és az előtted álló jövőben valószínűleg saját, közös lakásotok lehet a pároddal.Egy olyan életetek lehet, amibe nem szól bele senki. Nézd a jó oldalát: az írásodból úgy látom, a párod maximálisan melletted áll. Képzeld, van akinek a párja örökké anyuci pici fia marad, még ha a feleségét bántja is, nem áll mellé. Neked szerencséd van.


Azért próbáld meg ezt elmondani a tisztelt anyósnak. Kedves hangon, tisztelettel, de nem megalázkodva! Kérd meg, és mondd el, hogy hamarosan elmentek, ha nem hajlandó megbékélni a fia úgyis megy veled együtt, válasszon!


Egyébként megeshet, hogy pszichiátriai eset, abból ítélve, hogy a macskával beszéli meg a gonoszságait... Esetleg ha elmennél egy pszichológushoz, és elmesélnéd ezt neki, lehet tudna valamiben segíteni!


Kitartás!

2011. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%
Csak azért, mert gonosz, nem fogják bezárni. Mindenképpen a költözés a legjobb megoldás erre. Nekem szerencsém volt, sose laktam együtt anyósomékkal, bár az én anyósom nem gonosz, csak kotnyeles. De még így is nehéz lett volna állandóan vele/nála élni és alkalmazkodni hozzá. Drukkolok nektek, hogy sikerüljön onnan elköltöznötök. (A nyanyát nem lehet esetleg máshova költöztetni?)
2011. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
85%

Minket is anyós üldözött el tőlük.Eddig én tanultam,nem tudtunk lépni.De pont ma írtam alá a munkaszerződésem és mehetünk albiba.Életem egyik legszebb napja lesz az biztos :).

Kívánom,hogy Neked is minél hamarabb legyen munkád!

2011. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Párod mit szól ehhez az egészhez?

Neki nem tűnik fel, hogy titeket kizabál a vagyonotokból, meg hogy viszonyul hozzád? Nem próbálta még helyre tenni?


Biztos nem tudtok máshová menni, egy munkásszálló vagy egy rokonnál egy szoba, szobabérlet valahol, ennél bármi jobb.

A te szüleidhez se tudtok menni? Esetleg más párral, vagy haverral közös albérletbe, ami két szobás, és felezitek az albérletet és a rezsit?


Munkaerőközvetítőket próbáltál már? Lehet, ők tudnak adni munkát, sok gyár és cég rajtuk keresztül vesz csak fel embert.

2011. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!