Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik neked a Mónika név?

Tetszik neked a Mónika név?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem erről a névről mindig a Mónika show és szereplői jutnak eszembe... :(
2011. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem :(
2011. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem sem
2011. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Így hívnak, szeretem a nevem.

Csak gyökér Mónika show miatt le lett járatva a név.

2011. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik, miért nem? A Mónika show miatt?
2011. febr. 23. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik. :( Egyébként érdekes,hogy egyszerre kérdezték meg a Melindát és a Mónikát is mert én ismerek két lányt akiket így hívnak és legjobb barátnők : )
2011. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fújjj,a hideg kiráz tőle,egy 6 osztályt végzett vezető beosztású,nagyon buta,primitív volt főnökömnek a neve.
2011. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik, és nem a Mónika show miatt, hanem már gyerekkorom óta nem tetszik ez a név. Pedig sok kedves, jófej Mónit ismerek, de valahogy nem tetszik ennek a névnek a hangzása.
2011. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem tetszett, és most sem tetszik. Sajnos ismertem olyan Mónikát, aki össze-vissza hazudozott, pletykákat talált ki, és ezzel ügyesen elrontotta az életem egy részét. Ezek után sajnos nem tudok elvonatkoztatni, és "csak a névre gondolni"... Pedig ismerek több olyan Mónikát (pl. barátnőm Édesanyja), aki nagyon kedves, segítőkész, pont az ellentéte az előbbi Mónikának... Mégsem... Nem tudom elfelejteni...
2011. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mónika vagyok, de csak a Móni formája tetszik. A Mónika show miatt halálra cikiztek...

Utolsó: nekem Kriszti nevű barátnőm volt, aki tönkretette az életem, azóta a nővéremre is furcsán nézek. :D :(

2011. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!