Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinak úgy is tetszhet...

Egy férfinak úgy is tetszhet egy nő, ha az nincs kiöltözve, kicicomázva? Mennyire számít a külsőség?

Figyelt kérdés

Az unokanővérem mesélte (23 éves), hogy pár napja mikor várta a telefonszerelőt, egy hosszú póló volt rajta, meg egy mackó nadrág (lófarokba kötött haj, nulla smink stb) Nem nagyon beszélgettek, csak a telefonnal kapcsolatos dolgokat tárgyalták. Elment a pasas, és rá 1 órával írt neki egy sms-t, hogy nagyon megtetszett neki, adna-e esélyt arra hogy találkozzanak.


Mindenhol azt hallani, hogy az a nő vonzó aki csinos, magassarkúban jár, ki van sminkelve, tökéletes mindene.

Lehet ez mégsem olyan fontos?


2011. febr. 25. 13:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom pl utálja, ha ki vagyok sminkelve, ha sokat foglalkozom a hajjammal (míg kivasalom), stb.

Szerinte reggel vagyok a legszebb :) Pedig olyankor szerintem nagyon ronda vagyok. Kócos haj, elfeküdt arc.. :D

2011. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Magassarkú meg smink? Hol hallasz te ilyeneket? :) Gáz lenne, ha csak ilyesmin múlna, hogy tetszik-e valaki. Sőt, nem csak a külsőségeken, de a stíluson is sok múlik.

Ha kilóg a kapanyél a szájából, lehet akármilyen magassarkúja meg sminkje..

2011. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor sokkal sikeresebb a nő ha természetes..Én például hasonlóképpen ismertem meg a férjemet.Mivel soha nem festem magam,és az egészségem fontos,így soha nem hordok magassarkút,sőt a szoknyákat sem szeretem így állandóan sportosan,tiszta arccal (smink nélkül) éldegélek.

Mégis több srác udvarolt,és kétszer mentem férjhez..Nem mindenki szereti az agyon festett járni alig tudó nőket...

2011. febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy látom, a férfiaknak tetszik a szép ruha, smink, stb. de annyira nem figyelik, és nem tartják fontosnak, ha nincs, nem hiányzik nekik - ha szerelmesek, akkor biztos nem. Így persze, megtörténhet, hogy beleszeretnek egy natúr külsejű nőbe.


Az unokanővéred elment a randira, mi lett ebből? Szerintem tök jó hogy ilyen bátor a srác, hogy megpróbálta - gondolom, kulturáltan kezdeményezett,nem nyomult.


Én a magam örömére szoktam kiöltözni,kifesteni magam, a barátomnak azért leesik az álla :) de teljesen odavan értem kócosan smink nélkül is.

Exemmel buliban ismerkedtem meg, miniszoknya, neccharisnya, dekoltált felső volt rajtam, és nagyon ki voltam festve - a másnapi randinkra direkt farmerban és nem kinyúlt, de egyszerű felsőben érkeztem totál smink nélkül. Közöltem is előre (a buliban), hogy nem mindig így nézek ki. Nem volt ebből gond.

2011. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A párom imád mackó naciba is és mindig megdícsér, én meg csodálkozom és rá is kérdezek hogy ezt most komolyan mondtad??? Azok a férfiak akik meglátják a ruha mögött a nőt, nem az öltözködésük miatt tetszik meg nekik.

Előző kapcsolatommal lebeszéltünk egy randit itt nálunk a faluba. Egy sima farmerba és kapucnis pulcsiba mentem ki, ő is szabadidőbe jött le hozzám, és tetszettem neki úgy is. Nem minden az öltözködés.

2011. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

párom kinyúlt pizsijébe szoktam itthon lenni ha nem dolgozós napom van...ilyenkor se smink,de még fésű se,csak lustálkodok...ugyanugy megkiván mint mikor tűsarkúban combfixben vagyok...ha nem jobban:D

23/N


jah,és azt kifejezetten utálja ha szemceruza+szempillafestéknál több smink van rajtam (bár ritka)

2011. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, mint előző. Sminkelni nagyon minimálisan ( ált. szempilla spirál), nőies, de kényelmes ruhák. Igazán magas sarkú cipő nagyon ritkán, mert anno tönkretettem már a talpam és nem bírom. Mégsem volt soha problémám az ismerkedéssel.

+ előny: ha megismerkedek egy pasival pl. sötétben, másnap világosban sem akar menekülni, mert meglátott fényben.

A jókedv és a kedvesség szerintem vonzóvá tesznek egy nőt a férfiak szemében, valamint az is lényeges, hogy sugározzon a nőről, az, hogy elégedett magával. Nem beképzeltségre gondolok, hanem arra, hogy jól érzi magát a bőrében.

2011. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Az aki szép, az reggel is szép..
2011. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Attól még nő egy nő és férfi egy férfi, hogy a nő nem úgy néz ki, mint egy karácsonyfa.
2011. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs sminkelve és ruha sincs rajta nekem úgy is jó:)

Ruha:nekem nem számít annyira. Ne legyen szakadt és lehetőleg fura színű összeállításokat ne használjon.Van pár stílus amit nem szeretek (túl népies öltözet). Nekem a túl sminkezett nőkkel szemben eleve fenntartásaim vannak,de nem kizáró ok. Én természetest jobb szeretem.

2011. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!