Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak 18....

Mit vegyek a barátomnak 18. születésnapjára? Valami különleges dolgot szeretnék, nem valami tingli-tangli csöpögős baromságot.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél egy drága Mann olajszűrőt
2011. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.bigyoshop.hu
2011. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

összeghatárt irhattál volna...


szülinapi bulit szervezni,életében először ihat legaálisan


egy olyan bor ami abból az évből származik amikor ő született

2011. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

vedd azt, amiről tudod, hogy nagyon szeretné. Én így csináltam párom szülinapján, nemrégen volt neki is, drága volt ugyan, de legalább nem számított rá, és borzalmasan örült.

Én sem szeretek semmitérő baromságokat adni!


22N

2011. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha engem kérdezel nem az számít, hogy mit veszel neki (bár a 18. szülinap egy fontos pont az életben), hanem hogy gondolsz rá. Nekem a legkedvesebb szülinapi ajándékom az volt, mikor a barátnőm titokban szervezett egy kis bulit csakis a legjobb barátoknak. Persze szülők elmentek máshova azon a hétvégén. Mi elmentünk otthonról moziba, és mire vissza értünk ott volt a kis csapat a lakásban tortával, gyertyákkal. Elmondani nem tudom, hogy akkor mit éreztem. Persze, kaptam a barátnőmtől egy könyvet, amit szerettem volna, de ez csak a hab volt a tortán.

20/F

2011. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!