Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok pár esetet, amikor a...

Írnátok pár esetet, amikor a párotok valami nagyon nagy butaságot mondott vagy kérdezett? Nem rosszindulatból, csak simán butaságból.

Figyelt kérdés
Lett valami következménye?
2011. márc. 1. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

mért? Mi következménye lenne? Az ember nem az esze miatt szereti a másikat.

Ha arra gondolsz, hogy esetleg elhagyni valakit emiatt, akkor szégyellheti magát, aki elhagy ezért valakit

2011. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy, milyen súlyú butaságra gondolsz :D

Ha a külügyminiszter párja mellett megkérdezi a kövér külföldi hivatalos személyt, hogy mikorra várható a baba, vagy ha szimplán csak volt egy aranyköpése :)


Egyébként az én páromnál nem volt eddig probléma, pedig lehetne picit műveltebb is :/

Bár, ország-városozás közben a Dombóvári István várkapitány kicsit necces volt, de annak csak nagy nevetés, és pár hónapos szivatás volt a következménye :P

2011. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Volt barátnőm egyik aranyköpése a Toyota Karola, a másik meg a pirosszőlősav ( [link] Volt neki több is, csak ezek ugrottak be elsőre. Ja, meg egyszer ásványvízzel vasalt ioncserélt helyett, bár az nem beszéd.


Én azért kíváncsi lennék, hátha volt olyan, akinél volt valami következmény, nem feltétlenül szakítás. :)

2011. márc. 1. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

A parom szokott "erdekeseket" kerdezni. Nem magyar es egy nagy varosban nott fel egy masik kontinensen a ferjem, szoval le kell szogezni, hogy mas vilag...


Kerdesei:

"A krumpli tenyleg fold alatt no? Azt hittem, hogy van krumplifa."

"Mi a kulonbseg a kakas es a tyuk kozott?"

"A menstruacio a noknel nem 1 napig tart?" (ezt meg regen kerdezte)

"Mi az a ruhaszarito csipesz?"


Meg hasonlok...nem kell senkit elitelni, o meg olyan dolgokat tud, amit egy atlag magyar nem. Sokat fejlodott azota ilyen dolgokban az evek soran. :)

2011. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem páromnak, hanem öcsémnek voltak ilyen dolgai... nyelvvizsgára készült, és megkérdezte, hogy mik az állami ünnepek o_O... mondtam neki, hogy márc. 15., okt. 23. stb, erre megkérdezte, hogy "Azok nem a nemzeti ünnepek?"... a másik ilyenje az nem feltétlen butaság, hanem bizonyos fokú műveletlenség miatt-nem alapműveltség volt, hanem ismernie kellett volna hozzá a kortárs kulturális életet, csak hát ő nem nagyon jár színházba stb... szval ezt sikerült anno produkálnia:


"Ki volt az a Kaszás Attila? Mer' elpatkolt..."

2011. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egy kicsit off, de az utolsó válaszhoz kapcsolódik:


Magyarországon három nemzeti ünnep van: március 15., augusztus 20. és október 23. Ebből augusztus 20-a egyben állami ünnep is.

2011. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

párom nem...viszont vannak érdekes emberek körülöttem, akik iszonyatosan buták:D:D:D egyik srác az eszméletlenül...nem tudta, mikor van nőnap (mondtam neki, h jajjj mindjárt nőnap...erre mondja, hogy ja, igen...de neki nincs bnője...mondom ez nem valentin nap, hanem nőnap...nőknek kell virágot venni...jaaa majd anyujának meg mamájának vesz...és ja...hétvégén vehet is...mondom minek? /azt hittem, hogy ajándéknak egy csajnak, mer szülinapja volt.../...erre, hogy nőnap lesz.../jaaa az egész valentin-nap után volt egy héttel...vagy előtte...már nem is tudom.../.....mondom azigen:D:D:D)

meg néha hugom tud olyan butaságokat mondani, főleg, ha rosszúl használ pár szót és tökre nem azt jelenti, amit ő mondani szeretne...meg mikor meghalt a Pápa, akkor ott közölte, hogy most mi is minek sírunk (ezalatt kb a magyarokat értette...), mivel a Pápa nem csinált nekünk semmit:D:D:D...végülis...:D:D:D:D de akkor jót röhögtem rajta:D:D:D

22L

2011. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg voltam ,már este volt,lefeküdtünk aludni.Mondom a páromnak,nagyon fáj a torkom.Nem válaszol semmit...Mondom neki, te már engem le sem sz@rsz!Erre ő vigasztalóan:dehogy nem...Mondom,köszi! :D
2011. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!